Я вірю в те, що все стане на свої місця. Але як пробачити сина?

Мого чоловіка не стало, коли мені було 32 роки. Це був дуже важкий період для всієї нашої родини. Я ростила сина і дочку одна і твердо вирішила, що зроблю все для того, щоб вони були щасливі.

Я дуже вдячна своєму чоловікові. Він був успішним бізнесменом і довгі роки тримав гроші на депозиті. Паша хотів, щоб наші діти отримали гарну освіту і ні в чому собі не відмовляли. За життя він також встиг побудувати для нас будинок, в якому я живу донині.

Тільки відчуваю я тепер себе в ньому дуже самотньо. Мої діти давно вже виросли і створили свої сім’ї. Вони лише зрідка відвідують мене.

Нещодавно мені виповнилося 60 років. Мені дуже хотілося відсвяткувати ювілей у колі близьких. Приїхали всі! Тоня з чоловіком і двома доньками, а також мій синок Сергійко зі своєю дружиною.

За вечерею син повідомив усім радісну звістку: його Наташа вагітна. У нашій родині з’явиться ще один малюк! Того вечора я була на сьомому небі від щастя. А на наступний день мені подзвонив Сергій і сказав, що хотів би поговорити зі мною.

Через пару годин він приїхав і сказав:

«Мамо, у нас з Наталкою буде дитина, а ми до сих пір мучимося на зйомній квартирі. А ти живеш одна в такому великому будинку. Я тут подумав …»

Я відразу зрозуміла, до чого Сергій хилить і радісно відповіла:

«Синку, ви хочете переїхати до мене? Це ж прекрасна ідея! Я буду дуже рада. Місця вистачить на всіх! »

Спочатку у нас все було добре. Вперше за довгий час я відчула, що мій будинок ожив. Але потім я стала помічати, що Сергій і Наташа часто сваряться. Якось я випадково почула, що невістка говорила моєму синові:

«Ти невдаха! Скоро у нас буде дитина, а ми живемо в будинку твоєї матері! А що буде, якщо вона вирішить нас виставити ?! »

Я була шокована. Адже я навіть уявити собі не можу подібне. У той же день до мене в кімнату зайшов Сергій. Він сказав, що Наташа зараз дуже напружена, за все переживає. Їй потрібно відчувати, що вона в безпеці. А потім він запитав:

«Я хотів запропонувати тобі, щоб ти переписала на мене будинок. Знаю, що це звучить дивно. Але це тимчасово, зрозумій мене ».

Спочатку я сумнівалася, але потім подумала, що можу довіряти своєму синові. Тільки виявилося, що даремно. Коли всі документи були готові, мій син знову прийшов до мене і сказав:

«Пробач мене, мама. Але зараз моя дружина і дитина на першому місці. Наташа хоче, щоб ти з’їхала ».

Шок! Мій син мене зрадив. У мені не залишилося сил, щоб лаятися і з’ясовувати відносини. У мене більше не було ніяких прав на мій будинок. Мій будинок! У той же вечір я поїхала і зняла номер в готелі. Зателефонувати дочці я не наважувалася. Однак після безсонної ночі зрозуміла, що мені більше нема до кого звернутися за допомогою.

Тоня була просто в люті. Коли я приїхала до неї, її чоловік вивчив всі документи. Він працює юристом, і я сподівалася, що мій будинок можна врятувати. Однак все виявилося куди гірше, ніж я думала. Через 2 тижні посеред ночі до нас раптово приїхав Сергій. Він просив про прощення, майже що плакав.

А потім видав як на духу:

«Вона ж мене підманула! Наташа і не вагітна зовсім. У неї вже давно роман на стороні. І вона просто хотіла, щоб у мене з’явилося якесь майно, яке можна буде поділити в суді! Вибачте мене, я благаю вас! »

За справу взявся мій зять. Він пообіцяв мені, що буде представляти Сергія на суді. Зробить все можливе, щоб довести, що Наташа – звичайна шахрайка. Я вірю в те, що все стане на свої місця. Але як пробачити сина?

You cannot copy content of this page