Я втратив дар мови, ніяк не міг зрозуміти, ну як же моя тиха і спокійна донька могла зробити таке. Я був справді ошелешений, але на доньці не зірвався…

Так уже вийшло, що я завжди хотів сина, але злий фатум не тільки не дав мені бажаного, а ще й забрав кохану дружину після важкої хвороби. Я залишився з донькою сам.

Спочатку думав, що дитині знадобиться мати, що сам не впораюся, але донька трималася сміливо і жодного разу не поскаржилася бодай на що-небудь. Із грошима проблем ніколи не було.

Я працював депутатом в одному з невеликих містечок, тож коштів на все вистачало. Донька отримувала найкращі іграшки, гарний одяг, гарну освіту. Вона виросла і вступила до університету.

Потім познайомилася з хлопцем і по вуха в нього закохалася. Про те, що донька чекає на дитину, я дізнався, на щастя, від неї ж. Вона хоч і була налякана моєю реакцією, але повідомила все немов із телевізійних новин.

Я втратив дар мови, ніяк не міг зрозуміти, ну як же моя тиха і спокійна донька могла зробити таке. Я був справді ошелешений, але на доньці не зірвався. Намагався пояснити, що краще звернутися до лікарів за допомогою.

Але вона вперлася і не захотіла нікуди їхати. Намагалася переконати в тому, що її обранець справді хоче бути з нею. І як би я не опирався, але довелося погодитися. Хоча я зрештою мав рацію.

Хлопця цікавило фінансове придане, яке я міг би залишити. Та тільки я не поспішав розкидатися грошима наліво і направо, хоча їх, зрозуміло, було з лишком. Новоспеченого чоловіка доньки це дико дратувало.

Всю свою злість він почав зганяти на моїй дочці, а вона терпіла. Сварки, крики, безпідставні звинувачення, а потім і зради. І це все якраз до того моменту, коли мав народитися малюк.

Я підозрював, що мав рацію, але лізти до дочки в душу не хотів. До одного дня, поки її чоловік не підняв руку на неї, і вона потрапила в лікарню. Моє життя круто змінилося з того моменту, як з’явився мій онук.

Дуже славний малий, тільки ріс він без батька. Я заборонив колишньому чоловіку доньки підходити до неї, а той був тільки радий поспішно позбутися шлюбу. Донька ж у дитині душі не чула і намагалася дати йому все.

Це не на жарт розпестило мого онука. Дійшло до того, що, будучи 15-річним підлітком, він разом із ще парочкою хлопців пошкодили місцевий дитячий майданчик.

Громадськість була шокована, коли дізналася, чий онук вечорами розгулює в сумнівній компанії і ламає майданчики. Я розлютився, посадив підлітка в машину і вивіз у село, де був невеликий будиночок та відібрав телефон.

Я ще ніколи не був таким сердитим. Хлопчина вийшов з машини і зі сльозами на очах проводив мене. Я попросив сусідів телефонувати раз на тиждень і доповідати, як там онук.

Моя донька ледь не збожеволіла і не знаходила собі місця. Я, звісно, теж хвилювався, але зламати свою волю не зміг. Тільки через місяць приїхав в село і не впізнав свій будинок. Онук непогано зажив.

З усмішкою зустрів мене, запросив у будинок. Я зі здивуванням помітив, що в онука є навіть курка з курчатами в господарстві. Виявилося, що він підробляв в селі і на ці гроші облаштував господарство.

You cannot copy content of this page