Я викидаю їжу, яку готує невістка, і готую свою

Моя невітска абсолютно не пристосована до дорослого життя. Справа а тому, що вони почали жити з онуком коли їм ледь виповнилося по 19 років, наче дорослі люди, але грошей додому не приносили взагалі.

І комунальні послуги, і всю їжу мені довелось оплачувати самостійно. Онука мені лишила на виховання Катя, моя донька, вона вже 15 років як живе в Данії, в неї інша сім’я, а Славко став моєю розрадою і підтримкою, рівно до тих пір поки не почав зустрічатися з цією дівкою.

Вона працює в кафе в 2 зміну, отримує дуже малу зарплату, грошей вистачає на поїзд, каву і таку-сяку одежину.

Славко ж мій, також навчається в тому ж ВУЗІ і при цьому намагається знайти якийсь підробіток, для того, щоб утримувати себе, і ще й платити забаганки цієї безсоромної особи.

Коли він привів її в наш дім я зраділа, думала, що в мене буде помічниця, як 2 внучка, але не тут було. Вона закрита дівчина, не розказує нічого, жартів не розуміє, сидить за книжками.

Приготування їжі це взагалі якийсь кошмарний сон. Все, що в неї виходить, це суп і омлет. Крім того, пере речі вона в машинці автомат, закидає кольорове разом.

Я ніколи ще не бачила, щоб вона випрала речі власноруч, чи хоча б прасувала Славкові футболку, але вона ж майбутня жінка, це вона має прати його спідню білизну, а не я діставати з пралки і руками приводити її до ладу.

Ось в мене вже остання крапля терпіння, віником вони не користуються, все пилососи, новомодні швабри для миття підлоги, а ручками, як в старину? Адже руками набагато ефективніше.

Стільки разів я просила її, що вона вчилася, слухала мене, запам’ятовувала мої поради, адже ніхто інший, як я, не знає, що треба моєму Славку. Порадьте, як боротися з цією дівчиною, і чи варто, може в них це не серйозно?

Може скоро у них пройде ця симпатія і він скаже їй де її місце. Особисто я нічого такого не кажу поганого, іноді так, трішки вказую на погрішності, а насправді вони, можливо, це так по молодості, може мені нема чого переживати, і вона не стане мені законною невісткою?

You cannot copy content of this page