Я вирішила не лізти зі своїми коментарями, все ж таки ми не дуже близькі друзі. Та й не хочеться лізти в чужу сім’ю…

Учора в магазині я зустріла свою сусідку. Вона несла скромний пакунок із продуктами і була якась стурбована. Ми разом пішли додому. Тоді я й вирішила запитати, що сталося. Вона розповіла мені про свої проблеми.

Поскаржилася на те, що грошей цього місяця зовсім немає. Вона їздила на день народження до сина, витратила на подарунки майже всі гроші, що були, а до зарплати ще два тижні.

Ще вона сказала, що позичила в чоловіка гроші, щоб купити зимові чоботи. Тож і наступного місяця буде непереливки з грошима. Мене дуже здивували її слова. Я не зовсім розумію, як і для чого позичати в чоловіка гроші.

Адже ви живете під одним дахом, ділите все навпіл. Мені стало цікаво, а як же раніше було, коли діти з ними жили. Вона сказала, що вони порівну дають грошей на продукти, постійні виплати і раніше точно так само на дітей.

Ось тільки зараз вийшло так, що в її чоловіка зарплата вдвічі більша, ніж її. Тому в загальний бюджет вони дають порівну, але ось у жінки залишається менша сума на свої витрати. Вона каже, що її все влаштовує.

Чоловік, якщо потрібно, позичає гроші і не вимагає віддати негайно, але вона завжди намагається повернути з наступної зарплати, адже більше може й не дати. Усе це вона розповідала мені, поки ми йшли додому.

Я вирішила не лізти зі своїми коментарями, все ж таки ми не дуже близькі друзі. Та й не хочеться лізти в чужу сім’ю, але я не можу вкласти в голові, як можна позичати гроші в чоловіка? Хіба в сім’ї не заведено ділитися всім, підтримувати одне одного?

You cannot copy content of this page