Я вже збиралася непомітно вишмигнути назовні, коли зрозуміла, що просто поруч із дверима сидить мій чоловік…

Коли я виходила заміж, у чоловіка була лише одна умова. Він дуже не хотів, щоб його дружина працювала. Він пристойно заробляв, а тому необхідності в підробітку  в мене не було взагалі. Найцікавіше, що я не мала нічого проти.

В мене було багато захоплень, і заміжжя дало гарну можливість займатися саме тим, що подобалося. Я не була однією з тих мисливиць за гаманцями, про яких ходить так багато чуток.

Я дуже кохаю чоловіка  і раділа тому, що він дав таку свободу від роботи. Гроші в сім’ї водилися, тож із цим проблем не було. Коханий спокійно віддавав мені картку і я знімала готівку за потреби.

Зазвичай гроші йшли на продукти, оплату комуналки та інші подібні витрати. І ось нещодавно раптово з’явилася графа витрат, яка серйозно змінила фінансовий баланс у родині.

Ця історія почалася, коли я ще навчалася в університеті. В мене закохався гарний одногрупник, а якщо вже зовсім по-чесному, то це я закохалася в нього. Він був гарний, ходив у шкіряній куртці, і всі дівчатка мріяли про нього.

Спеціальність в мене була такою ж, як і в нього. Ось тільки хлопець любив погуляти і частенько прогулював пари, а я була круглою відмінницею. Хлопець вирішив скористатися ситуацією і взяти від неї все.

Я допомагала красеню, не чекаючи нічого натомість. На жаль, через те, що весь час ішов на допомогу цьому хлопцю, я зовсім забула про себе. В результаті провалила іспити і залишилася на другий рік.

А ось хлопець все склала успішно. На жаль, він залишив мене не тільки з проблемами в навчанні. Після того як він випустився і швиденько зник з мого життя, я дізналася, що чекаю на дитину.

Я дуже злякалася і побігла до найкращої подруги за порадою. Та сказала, що термін уже пристойний і доведеться народжувати. І все ж я була надто молода і зовсім не була готова виховувати малюка.

Я народила і віддала дитину маминій подрузі на усиновлення. На жаль, жити  мені з цим тягарем було важко всі ці роки. Щодня думала про сина і не могла звільнитися від цієї ноші.

Просто перед весіллям я зважилася і вперше відвідала сина. Йому було тоді три і він одразу впізнав у мені свою маму. Малюк потягнувся ручками до мене, хоча бачив вперше. Я зрозуміла, що не зможе забути про свою дитину.

Відтоді час від часу відвідую його, а прийомні батьки не проти. Чоловікові я не розповідала про своє минуле, боячись, що він не зрозуміє і засудить мене. Прийшовши сьогодні вкотре до готелю, я намагалася не помічати брудної роботи і пам’ятати, навіщо всім цим займається. Нещодавно подруга мами потрапила в аварію разом із чоловіком. На щастя, малюка з ними не було.

Однак тепер у сім’ї зовсім не було грошей. Я розуміла, що повинна допомогти. Я була зобов’язана, адже кинула свою дитину. Із сімейного бюджету такі суми виділити б не вийшло. Чоловік би точно щось запідозрив.

Мені довелося влаштуватися в готель прибиральницею. Я зітхнула і продовжила прибирання одного з номерів. Наступним на черзі був великий конференц-зал, у якому частенько проводилися наради всіляких компаній.

Готель був дорогий і тут нерідко організовували ділові зустрічі представники різних успішних компаній. Я тихенько зайшла в зал і зрозуміла, що прийшла невчасно. Тут саме проводився черговий діловий мітинг.

Я вже збиралася непомітно вишмигнути назовні, коли зрозуміла, що просто поруч із дверима сидить мій чоловік. Він здивовано подивився на мене, а потім на її службове вбрання і бейджик з ім’ям і посадою.

Уважно глянувши на напис “покоївка” він продовжив бесіду як ні в чому не бувало. Увечері він повернувся додому. Я не могла знайти собі місця, не знала, що тепер буде і як чоловік відреагує.

Однак він ніжно взяв мене за руки, сів навпроти і попросив розповісти правду. Я зі сльозами на очах повідала йому про все. Була впевнена, що чоловік зненавидить мене за подібне. Однак він повівся зовсім інакше.

Сумно подивившись на мене, сказав, що дійсно трохи злиться. Він злився тому, що я не розповіла йому раніше і не довірилася. Йому було сумно і прикро, що я не визнала його гідним довіри в цьому питанні.

Коханий обійняв мене і сказав, що тепер ми допомагатимемо сім’ї малюка і мені не потрібно працювати для цього. Ось так і завершилася моя робота покоївки в готелі.

You cannot copy content of this page