Я взяла відпустку і зникла практично на півроку. У цей час коханий як ні в чому не бувало крутив роман з моєю подругою…

Я зі своїм коханим були зразковою парою. Часом ми сварилися, але завжди намагалися знайти компроміс. Наші стосунки почалися, коли він влаштувався в ту саму компанію, де вже довгий час працювала я.

Я прекрасно пам’ятає, як зі своєю найкращою подругою посміювалися, розглядаючи нового симпатичного співробітника. Я зробила перший крок і вирішила зблизитися з ним.

Той спочатку відсторонився, але потім сміливо кинувся в обійми нового кохання. Перші побачення ми багато сміялася і насолоджувалася товариством одне одного.

В офісі ми намагалися не показувати, що між нами щось є, хоча це виходило не надто успішно. Вже за півроку всі чудово знали, що відбувається. Однак наші стосунки ніяк не вплинули на їхню роботу.

Ось тільки моя подруга перестала спілкуватися зі мною, що досить сильно зачепило мене. Вона ніяк не пояснила свою поведінку, хоча я намагалася налагодити стосунки. На жаль, це ні до чого не призвело

Згодом коханий зробив мені пропозицію. Схоже, плануючи весілля і спільне проживання, я все пропустила. Наприклад, те, що наречений якось все менша говорив про весілля, хоч і зробив пропозицію.

В один із вечорів він раптово заявив, що кидає мене. Я на той час вже була при надії. Мені важко далася ця новина. Я взяла відпустку і зникла практично на півроку.

У цей час коханий як ні в чому не бувало крутив роман з моєю подругою. Виявилося, що їхні стосунки почалися чи не тоді ж, коли він почав зустрічатися зі мною.

Подруга заявила, що якщо коханий одружиться зі мною, то вона більше ніколи не заговорить із ним. Наречений злякався такого розкладу. Йому подобалася моя подруга, а я, виявляється, набридла.

Після розлучення через сильний стрес, на жаль, ангели забрали мою дитину. Весь цей час я не показувалася в офісі, а незабаром змінила роботу. Колишній з моєю подругою розвивали свої стосунки, і справа йшла до весілля.

Вона все згадувала, як я перша прибрала до рук хлопця і придумала план помсти. Вона запросила мене на весілля. Їй було все одно, як для мене це все обернулося і що я пережила страшне горе. Вона просто хотіла мені помститися…

You cannot copy content of this page