Я її терпіти не можу і не хочу, щоб вона жила в моїй квартирі, і плюс нам потрібні гроші, і якщо квартиру здавати, то зайві гроші не завадять

Я одружена з військовим, одружені 2 роки, один з яких живемо в різних містах, так як чоловіка розподілили, а я довчаюсь останній рік, і скоро переїду до нього.

Проблема в тому, що я зараз живу у своїй квартирі, яку мені купили мої батьки, і цю квартиру доведеться здавати.

Але у чоловіка є молодша сестра, стосунки у нас із нею жахливі, ми з нею не спілкуємося практично взагалі! На брата, мого чоловіка їй теж байдуже, вона ніколи не дзвонить і не пише йому, їй не цікаво, як у нього справи, як життя.

А все тому, що вона улюблениця в їх сім’ї, молодша, все їй у житті спускали, ходять перед нею навшпиньках. У них немає в сім’ї авторитетної думки батьків, а є тільки її думка, і всі її слухаються, для батьків є тільки вона, а сина вони кинули у військове з 1-го курсу і забули про нього.

Він сам повністю утримував себе на свою стипендію, при тому, що перші два курси вона була по 2 тис. на місяць. Він сам заощаджував і купував собі одяг, щоб було, що у відпустці носити, а іноді гроші свої відсилав батькам, а якщо брав у них, то тільки в борг, завжди повертав.

При цьому гроші у них є, ці люди добре заробляють, але вони всі спускають на свою дочку, для неї у них знаходяться гроші і на орендовану квартиру, а на шопінг, і на клуби, гуляння тощо.

Сестра його винаймає квартиру на даний момент, і її батьки, дізнавшись, що я здаватиму квартиру, нахабно мені сказали, що нехай їхня дочка живе в моїй квартирі, нібито шкода здавати квартиру невідомо кому.

І я відчувала, що вони рано чи пізно мені це запропонують, а я не знаю, як відмовити. Я її терпіти не можу і не хочу, щоб вона жила в моїй квартирі, і плюс нам потрібні гроші, і якщо квартиру здавати, то зайві гроші не завадять, а я не впевнена, що його батьки оплачуватимуть нам квартиру. Не знаю як бути?

You cannot copy content of this page