Заради кохання розлучилася з чоловіком, а він з дружиною – ні

Якщо чесно, мені давно хотілося змінити щось у житті. Після того як вийшла заміж за свого Льошу, я просто-таки почала знемагати від нудьги. Вся романтика зникла вже через 3 місяці спільного життя, що вже говорити про пристрасть.

А нещодавно мені якраз випала нагода урізноманітнити життя. На фірму, де я працюю, влаштувався новий співробітник. Високий статний чоловік 36 років. Всі дівчата з маркетингового відділу відразу ж помітили красеня! А він одразу звернув увагу на мене.

Наші стосунки з ним почалися спонтанно. Я думала, що справа обійдеться легким фліртом. Але за підсумками все сталося зовсім інакше. Пара чашок кави, кілька спільних походів на курси підвищення кваліфікації, і я вже закохалася без пам’яті.

Мене анітрохи не хвилювали ні мій чоловік, ні його дружина. Ах, так, адже я забула згадати, що він теж був зв’язаний узами шлюбу. Втім, це не має значення, адже наше бажання бути разом перемогло всі умовності! Принаймні мені так здавалося…

Після спільної відпустки з моїм новим коханим я остаточно зважилася на розлучення з Льошею. Мені не хотілося й надалі вдавати, ніби нас ще щось пов’язує.

Так, окрилена любов’ю, я відразу й заявила про це чоловіку, повернувшись додому з двотижневої подорожі. Той анітрохи не чинив опір і ми швидко оформили всі папери.

Коли я повідомила радісну звістку своєму коханому, той заявив, що я погарячкувала. Мовляв, він все ще любить свою дружину, а все, що було між нами, це просто помилка.

Немає таких слів, якими можна було б передати мій стан на той момент! Я була просто у нестямі від люті! Заради нього я відмовилася від стабільності і зважилася кардинально змінити своє життя, а він після всього ще має нахабство заявити подібну нісенітницю!

Тепер я лишилася зовсім одна. Ні чоловіка, ні коханого…

Ну нічого, я своє так просто не віддам! За кохання треба боротися, і я зумію добитися того, щоб він залишився зі мною. Якщо по-доброму не хоче, тоді я сама про все розповім його дружині, і тоді він залишиться в дурнях.

You cannot copy content of this page