Я злякався дуже сильно, і став вигадувати безглузді історії, але сам знав, що не вдасться обдурити….

Я згрішив, я образив кохану мною людину, дуже сильно образив, зробив нестерпно боляче. Вніс розбрат у сім’ю і в наші почуття, вніс ненависть і злість у нашу любов, посіяв недовіру і всьому виною моя дурість, моя недооцінка свого щастя, моя безрозсудна поведінка та ставлення до коханої.

Я ніколи не хотів навмисне зробити боляче коханою, ніколи не хотів завдавати болю, все вийшло якось спонтанно та необдумано, я не знаю, про що я думав у ті моменти, чим керувався. Моя душа і моє серце належать лише одній жінці, думки тільки про неї, я живу заради коханої.

Я все і завжди робив заради неї однієї, завжди терпів коли мені щось не подобалося, коли мені кохана робила боляче сама того не підозрюючи. Все терпів, тому що я дуже сильно полюбив людину, як то кажуть це вона, вона повністю моє!

Я ніколи в житті навмисне не зробив би їй боляче, вона для мене все. Я хочу спокутувати свою провину, виправити свою помилку, і я знаю, що більше ніколи в житті не допущу подібної дурниці. Все почалося з якогось моменту на роботі, не пам’ятаю, як це сталося.

Здається, товаришем по службі ми вирішили знайти в інтернеті дівчину з певного міста. Це було просто так, заради інтересу, швидше за все, чи зможемо ми розкрутити дівчину зовсім з іншого міста на зустріч, під приводом приїзду у відрядження, чи вийде в неї номер телефону.

У нас був просто інтерес, азарт, а швидше за все дурість, дурість моя під поганим впливом товариша, який звик до таких речей, який не раз це робив і я знаю, що в нього це було, бо був свідком. Після листування, предмет і тему якого я не можу згадати, дівчина погодилася дати номер та погодилася на зустріч.

Після чого я записав номер у довідник і далі просто забув про нього. Додаток, в якому ми спілкувалися з тією дівчиною, я забув видалити і забув видалитись з нього, так як просто не надав жодного значення цьому, тим самим знехтував коханою, заздалегідь знаючи, що вона мені не пробачить.

Але я чомусь тоді не подумав про це. Потім через якийсь час у тому додатку мені прийшло смс від тієї дівчини, прийшла вона, коли я був удома, і поряд була моя дружина. Побачила це і дала мені ляпас. Я встиг видалити додаток, після чого я більше не заходив туди.

Я розумів, що якщо це спливе, то все буде погано. Сім’я мені дорожча, ніж усі ці дівчата з Інтернету, дівчат у світі багато, а кохана одна, це мій сенс життя. Далі було гірше, я поїхав у відрядження, жив не один у квартирі, зі мною ще п’ять хлопців.

І ось тут знову на мене погано вплинуло все – компанія, обстановка і, напевно, почуття свободи. В один із днів, через деякий час після приїзду, в якийсь момент спілкування, одному з моїх сусідів по квартирі прийшло смс із того додатку, в якому я спілкувався з тією дівчиною.

Один із хлопців каже: «Давайте, хто розкрутить дівчину на зустріч і номер телефону, той виграє 5 тисяч, а нас п’ять людей, у всіх телефони, всі можуть скачати додаток». Це була найбільша помилка моя. Ми вибрали один одному по дівчині і суперечка набула чинності.

Не знаю, навіщо мені це було потрібно, адже я шалено люблю свою сім’ю, свою дружину, але я не подумав про це, телефон дізнався, про зустріч домовився. Зустрічатися я не хотів, і це чиста правда, колись мені навіть стало прикольно, але потім я сам зупинив себе, але було пізно.

Пізно тому, що моя кохана дізналася про все. Я злякався дуже сильно, і став вигадувати безглузді історії, але сам знав, що не вдасться обдурити. Я ніколи не зраджував її, я ніколи не зміг би цього зробити.

Я живу, дихаю нею. Своєю поведінкою я майже втратив сім’ю, втратив найдорожче, найцінніше. Скажіть, що робити? Як спокутувати? Як повернути? Як мені довести, що душа моя, думки мої, серце моє належить тільки їй?

You cannot copy content of this page