Я, змучена зрадами чоловіка, розлютилася, коли почула про чергову коханку благовірного…

Мене ніколи не приваблювало життя коханки. Я завжди була, як висловилася подруга, “дуже правильною”. Тільки непередбачувана доля розпорядилася по-своєму, і інакше як коханкою мене назвати не можна. В мене зв’язок з одним чоловіком. Він не одружений, але одружуватися не збирається.

Чому я погодилася на стосунки? Та тому, що у свої 50 років я ще досить молода і гарна, мені хочеться любові й ласки, а приголубити мене нікому: чоловік давно кинув і одружився з молодою коханкою. У юності в нас було велике взаємне кохання. Ми одружилися, і в нас є дві дівчинки.

Чоловік дуже хотів сина, але в доньках душі не чаяв. Він балував маляток і купував їм дорогі подарунки, а щоб “його дівчатка” ні в чому не мали потреби, він зайнявся бізнесом. Я підтримала чоловіка у всіх його починаннях. Намагалася не відволікати його від важливих справ.

Виховання дітей і домашні турботи лягли на мої плечі. Бізнес виявився прибутковим, і в родині з’явився достаток. У чоловіка стали водитися чималі гроші. Він завів нових друзів, у нього з’явилися інші інтереси. На багатого чоловіка почали звертати увагу самотні жінки, яких приваблювали гроші.

І бізнесмен загуляв. Я випадково дізналася про романи чоловіка на стороні. Плакала і просила чоловіка не кидати мене з доньками, бо одній важко буде поставити дівчаток на ноги. Невідомо, що подіяло на зрадника, але сім’ю він тоді не залишив. Ми продовжила жити разом.

Чоловік став ретельніше приховувати свої зради. Я думала, що він став розсудливим. Дочки на той час виросли і перетворилися на завидних наречених. Коли у коханого з’явилася нова пасія, наш шлюб, щасливий, на перший погляд, дав тріщину.

Коханка хотіла отримати все й одразу, тому вступала в інтимні стосунки тільки з грошовитими чоловіками. Їхній сімейний стан її не хвилював. Після знайомства з багатим бізнесменом дівчина чіпко вхопилася за заможного кавалера. Різниця у віці її не бентежила, а чоловіку лестила увага дівчини.

У них зав’язався бурхливий роман. Я, змучена зрадами чоловіка, розлютилася, коли почула про чергову коханку благовірного. Підстерегла розлучницю у дворі будинку, влаштувала скандал і силоміць зістригла їй волосся. Щоб заспокоїти засмучену утриманку, чоловік повіз її за кордон.

Відпочинок і зміна клімату пішли на користь жіночому організму. Коли коханці повернулися в рідне місто, дівчина дізналася, що вагітна. Раніше у неї були проблеми зі здоров’ям, і лікарі поставили неприємний діагноз. УЗД показало, що народиться хлопчик. Тоді мій чоловік остаточно пішов із сім’ї.

Його не втримали ні сльози дочок, ні мої вмовляння. Дорослі доньки вийшли заміж і створили власні родини. Я залишилася сама, і самотність мене пригнічувала. У місті я часто зустрічала колишнього чоловіка з новою дружиною. Поверталася в порожній дім, жаліла себе і “розкисала” ще більше.

Щоб не збожеволіти, я взяла себе в руки, стала зустрічатися зі старими друзями і заводити нові знайомства. Тоді-то доля і звела мене з іншим чоловіком. Він був трохи молодший, красивий і вміло робив компліменти. Я прийняла залицяння цього чоловіка.

Я усвідомлювала, що виступаю в ролі коханки. Розуміла, що подібні стосунки приречені й ні до чого не приведуть, але мені настільки приємно було відчути себе знову бажаною, що я відкинула всі сумніви й поринула в любовний вир з головою.

You cannot copy content of this page