Як батько, що залишив дружину із двома доньками, отримав своє

Сергій Степанович завжди був прикладом ідеального чоловіка для свого оточення. Порядний сім’янин, люблячий батько, старанний працівник та справжній джентльмен. Не лише колеги, а й начальство безмірно його шанували. Діти пишалися і захоплювалися ним, а дружина просто душі не чула у своєму чоловікові. Загалом, з якого боку не глянь — не чоловік, а мрія.

Життя так би й продовжувало йти своєю чергою, а кохання ніколи не вичерпалося б, якби одного прекрасного дня його п’ятнадцятирічна дочка не дізналася, що в її батька з’явилася сім’я на стороні.

Діана завжди була допитливою дитиною. Вже в дитячому садку вона вміла помічати те, на що інші діти ніколи не звернули б уваги. Не дивно, що, зустрівшись із батьковою коханкою, дівчинка одразу зрозуміла, що між цією жінкою та її батьком є ​​особливий зв’язок. І незважаючи на те, що до моменту, поки Сергій сам не зізнався у всьому дружині та дочці, це були лише порожні здогадки, Діана все ж таки поділилася своїми підозрами з мамою.

Сергій і сам розумів, що одного разу йому доведеться у всьому зізнатися. Перед ним стояв непростий вибір: зруйнувати сім’ю і піти до коханої жінки, яка чекала від нього дитину, або зберегти союз із тією, до якої почуття давно згасли. Чоловік не хотів завдавати болю ні собі, ні своїй дружині, ні, тим більше, дітям. Але так уже склалося, що зробити це йому таки довелося.

Якось увечері дружина Ліля як завжди накрила стіл, а потім раптово запитала:

“У тебе і справді є інша?”

Він глянув у її очі і просто не зміг збрехати. Коротке «так» не залишило жодного шансу на подальше щасливе спільне життя.

Вже за годину після визнання Сергій вийшов з однією валізою за поріг будинку, в який так ніколи більше не повернувся (хоч і намагався неодноразово).

Згодом чоловік зрозумів, що припустився помилки і відчайдушно намагався повернути колишнє щастя. Але ні колишня дружина Ліля, ні дочка Діана не змогли його пробачити. Навіть наймолодша дочка Аліса не хотіла знати про його існування. Зрада батька стала для неї справжнім потрясінням. Настільки сильним, що маля перестало сприймати його як рідну людину. Тепер навіть у її спогадах тата не було. Залишився тільки колишній мамин чоловік – Сергій Степанович.

You cannot copy content of this page