Родинні історії

Як би не було важко Олені визнати, але ця білявка була не єдиною, кого Олексій катав на машині

Жінка через життєві обставини була змушена шукати щастя на заробітках за кордоном. Дітей вони з чоловіком Олексієм поки що не мали. Оленці здавалося, що зараз не час. Ще встигне. Вони дуже молоді і могли працювати, щоб побудувати власний будинок. Це було великою мрією її Олекси.

Чоловік їхати до іншої країни не хотів. Вважав, що більше зможе заробити там, де він народився та виріс. Олексій мав свій магазинчик автомобільних запчастин. Справи йшли непогано.

Спочатку Олена хотіла допомагати чоловікові та стати його правою рукою. Але чоловік не поспішав настільки сильно впускати її у свої справи. Із роками ситуація не змінилася. І хоча жінці здавалося, що з її ідеями справа пішла б набагато краще. Однак Олексій був категоричним.

Коли автобус віз Олену до чужої країни, вона розплакалася. Згадувала про те, наскільки вона була щаслива, вийшовши заміж за Олексія. Тоді їй здавалося, що птаха щастя має в руках. Молодята робили практично все разом. Подорожували, готували, влаштовували галасливі вечірки із друзями.

А потім у чоловіка розпочалися фінансові проблеми. Дружина підтримувала його як могла, але поступово все тепло і веселощі між парою зійшло нанівець.

На заводі Лєна познайомилася з такими ж чужинками, як вона. Жінці спершу було нестерпно шкода.

«Ну як так. Одна в іншій країні. Вдалині від дорогого чоловіка, від родичів. Так самотньо. Так сумно», — розмірковувала Оленп.

Але потім абияк заспокоїлася і почала працювати практично без вихідних. Мрія про будівництво будинку допомагала їй триматися.

Спілкування із чоловіком було нечастим. Але Лєна й сама не мала багато часу на тривалі розмови. Вона так стомлювалася, що наприкінці робочого дня просто мріяла виспатися. Не більше.

У місто вона вибиралася рідко, у соцмережах з’являлася мало. Загалом часу даремно не втрачала. Багатогодинна робота допомогла Оленці трохи схуднути, і вона зраділа, що постать настільки погарнішала. Олексій, напевно, буде щасливий її бачити.

Досить швидко минули 3 місяці, поки Лєна працювала в іншій країні. Вона встигла скучити за чоловіком і вирішила влаштувати йому сюрприз. Раптом приїхати і так потішити чоловіка. За її задумом, Олексій працюватиме у своєму магазині, коли Лєна заявиться до нього із подарунками. Жінці здалося, що чоловік справді сумував з приводу її від’їзду.

Олена приїхала, тільки у магазині чоловіка не виявила. На його місці був молодий хлопчина, якого Олексій найняв буквально місяць тому. Жінка задумалася. Невже за ці 3 місяці у чоловіка настільки покращилися справи, що той вирішив найняти помічника?

Вона побачила, як машина чоловіка під’їхала до магазину. З неї вийшов Олексій та якась молода білявка. Дівчина усміхнулася чоловікові, явно не по-дружньому обійняла його і вирушила у своїх справах. Коли Олексій зайшов у магазин, то замість щасливого сюрпризу на нього чекав грандіозний скандал.

Олексій заперечував усе, у чому звинувачувала його Олена. Якщо вірити його словам, то це була просто його знайома.

«Щось я не пригадаю такої знайомої. Чи це твій бухгалтер? Хто ця дівчина, Олексію? Чому ти катаєш її на машині протягом робочого дня? Невже ви обговорювали робочі справи? Кажи правду!».

Але чоловік не здавався. Знайома більше поряд із ним не з’являлася.

Як би не було важко Олені визнати, але ця білявка була не єдиною, кого Олексій катав на машині. Про це випадково проговорився хлопчина-помічник із магазину чоловіка. Розповів, що господар досить непогано проводив час.

Між Оленою та Олексієм надовго пробігла чорна кішка. Жінка навіть надумала розлучатися, адже чоловік був із нею надзвичайно холодний. Хто знає, чи не побажає він нового спілкування з черговою дамою, як тільки Лєна вийде за поріг їхнього дому.

Вам також має сподобатись...