Як майстер манікюру зберегла сім’ю

Я працюю майстром з манікюру, і чого мені тільки не доводиться іноді зустрічати в цьому житті.

Та саме цікаве те, що більшість жінок думають, що вони такі одні, що їх будуть кохати і носити на руках вічність, а насправді, це далеко не так.

Якось занадилася до мене ходити одна жінка, я робила їй красивий френч, вона розповідала як її любить чоловік, які подарунки дарує, як часто їздить у відрядження і все заради неї коханої і неповторної.

Так він тяжко працює і рідко приходить додому раніше 10 вечора, іноді й на роботі лишається, все щоб свою Світланку задовольнити, щоб їй було добре.

Я дивилася на цю пару і диву давалася, така довіра один до одного, така любов, аж ама почала вірити в те, що дійсно такі платонічні почуття не вигадка.

Аж до одної миті, коли до мене стала ходити його коханка. Як я зрозуміла, та дуже просто! Одного дня вони були записані на манікюр по черзі.

Спочатку жінка, потім інша дівчина. Звісно після завершення процедури, Світлана, як завжди, протягнула карту і мала б нею розрахуватися, але на карті не виявилося коштів.

Вона дала готівку і побігла додому розбиратися що сталося. А от Катя – коханка, розраховувалася завжди тією ж картою, але через інтернет.

І коли вона почала робити звичні маніпуляції я попередила, що грошей не має, вона спочатку не повірила, а потім їй дійшло.

В той же день я запитала чи не набридло їм обом таке життя. Катерина, до слова, свято вірила в те, що дружину він не любить і не забезпечує.

І після всіх моїх розповідей вона покинула його. Я вважаю, що вчинила правильно, я і шлюб зберегла і дівчину від неправильного вибору.

You cannot copy content of this page