Як напоумити невістку, яка не звикла прибирати у квартирі

Краще б я не заходила в гості до сина, щоб настрій не псувати ні собі, ні йому. Я терпіти не можу безлад. А ще більше я не терплю неохайних людей.

Те, що я побачила в суботу, ввело мене в ступор. Як можна будинок до такого довести, хіба не противно самому в такому бедламі жити?

Моя невістка не звикла до прибирання. Кожен раз заходжу, і бачу одну і ту саму картину: вона сидить, втупившись у монітор ноутбука, і каже, що вона працює. Їй ніколи прибирати. Свого сина я з малих років вчила все розкладати по своїх місцях, прибирати іграшки після гри, мити за собою тарілку.

Але Ніна зовсім не з чистюх. Вона вийшла заміж за Вадима 3 роки тому. У них немає дітей, напевно, це і добре, тому що в такому безладді немовля ростити не можна. Ніна не готова до такої відповідальності, тому у них вдома навіть тварин немає. Нікого, за ким би довелося доглядати. Чоловік її на роботі, так що вона весь день надана сама собі.

Я вже думаю, що даремно переписала квартиру на Вадима. Тепер це його власність, і некрасиво дорікати йому. Але я часто говорила, що дружини так себе не ведуть, як веде себе Ніна. Вона зовсім не господарська, навіть не готує нічого. У цьому домі постійно валяються упаковки від доставки їжі. То суші замовлять, то піцу.

Ніна каже, що їй не до прибирання, вона зайнята роботою. Посуд миє, коли чистий закінчиться, те ж саме з пранням. Ну так же ж не можна! Якби вони жили на орендованій квартирі, господиня давно б їх вигнала. Ніхто не потерпить безлад у себе вдома. А я прошу по-людськи, ну зробіть прибирання раз на тиждень, вже чистіше буде. Хіба на це так багато часу треба?

Коли після наших бесід Вадим розмовляє з Ніною про прибирання, та закочує істерику, мовляв, вона не прачка і не прибиральниця. Пропонує клінінгову компанію на будинок викликати. Так толку від цього, якщо вони не будуть підтримувати порядок? Через лінь платити чужим людям гроші через день? Та ще й чималі. Син уже і посудомийку купив, і робот-пилосос. А в хату зайти страшно.

You cannot copy content of this page