Як назвати того, хто покинув дівчину при надії, не одружившись із нею

Світлана та Катя були найкращими подругами в університеті. Світлана зустрічалася з Ванею і була дуже бойовою панночкою. Вона достеменно знала, чого хоче від життя. Наприклад, вона одразу заявила Вані, що для щасливої ​​родини потрібно мати своє житло та гарну роботу. Світлана всіляко заохочувала закоханого в неї Івана якнайшвидше влаштуватись у житті.

Катенька була частково протилежністю Світлани. Тиха і ніжна, вона завжди мріяла про велике кохання. І їй здавалося, що вона його вже знайшла в особі Сергія. Після їх зустрічей Катя приходила до своєї кімнати до гуртожитку, яку ділила зі Світланою, і мріяла вголос. Та всіляко намагалася остудити подругу, що витає в хмарах, допомогти опуститися на землю.

Одного чудового вечора Світлана прилетіла до Вані і заявила, що у них буде дитина. Іван зовсім не чекав від своєї коханої цих слів і здивувався. Він лише починав влаштовувати своє життя, і дитина точно не входила до його планів. Він так і сказав своїй дівчині, про що дуже скоро пошкодував. Свєтка розплакалася, звинуватила хлопця у всіх смертних гріхах і втекла.

Вона прийшла до єдиного чоловіка, з яким підтримувала досить теплі стосунки, щоб розповісти про щось таке особисте. То був хлопець Катерини. Сергій уважно вислухав дівчину, що ридала, і сказав, що постарається допомогти фінансово. Ось тільки Світлана не вгамувалася, говорила щось про те, що дитина буде рости без батька. Співчутливий Сергій запропонував єдине, що спало йому на думку.

Так Сергій та Свєта одружилися та почали жити разом. Минуло кілька років. Сергій знайшов непогану роботу і всі гроші віддавав дружині та синові, хоч той і був йому не рідним. На жаль, трапилася трагедія – його батьки потрапили в аварію. На прощанні з ними Світлана стояла поряд із сином і раптом побачила Івана. Він був одягнений дуже пристойно і вже сідав у дороге авто.

Панночка швидко все просікла і вже наступного дня приїхала до батька її сина. Вони поговорили, і Світлана вирішила з’їхатися зі своїм першим коханням. Сергій був шокований, адже Світлана повернулася від Івана і почала звинувачувати його. Мовляв, він повів вагітну панночку у свого друга і зруйнував їхнє велике кохання…

Сергій не знайшов слів, а Світлана махнула хвостом, зібрала речі, забрала сина і поїхала до Івана. Виявилося, що той любив її весь цей час.

You cannot copy content of this page