Як не намагався я до цього питання підійти, пояснюючи, що, мовляв, я і сам хочу з чистого аркуша все почати, готовий змінюватися і змінююся, тільки не приховуй від мене правди, але, мабуть, їй самій не вистачить сил мені зізнатися…

Нещодавно затіяв серйозну розмову зі своєю дівчиною, оскільки інтуїція підказувала, що вона не до кінця чесна зі мною. Натиснув на неї своїми домислами, плюс трохи черпнув з її листувань.

Вона їх ретельно підчищала, так само як і телефонні дзвінки, але дещо залишалося. До цього всі розмови на тему її невірності призводили до істерик, криків, сліз.

Протягом двох років я намагався вивести її на чисту воду, але вона мене переконувала, що у неї нічого не було ні з ким, крім мене. Перевівши розмову в потрібному напрямку, я незабаром утвердився у своїх здогадах з приводу її старої роботи.

Вона знову звично перевела все на скандал, але я не відступав. Кажу їй: “або ти мені все сама розповіси і ми ще зможемо спробувати почати з чистого аркуша, або з дня на день я все-таки надам тобі докази твоєї невірності – і тоді вже точно крапка”.

У підсумку вона, як зазвичай, вибігла в сльозах із кімнати, постояла там із півгодини і все-таки зізналася. По слову з неї витягав. Виявилося, що два тижні вона фліртувала з хлопцем зі своєї роботи.

Вони були в нього вдома, там цілувалися і таке інше. Сама мене тягнула до нього мало не насильно, щоб він довів правдивість її слів. Він усе підтвердив, я йому вірю. Потім вона розповіла, як гульнула на весіллі три рочки тому.

П’яні пристрасні поцілунки на подвір’ї, але не більше, тому що “не було де”. Потім ще на морі з одним цілувалася і начебто все, але я впевнений, що це далеко не все.

Вона весь час додавала контакти нових хлопців у соцмережах, списувалася з ними і телефонами обмінювалася, постійно в таємниці від мене спілкувалася з ними. Я це знаю, але довести не можу.

Після цієї розмови, зчепивши зуби, я з нею вирішив помиритися. Потім я дізнаюся, що її ще й хлопець із нової роботи підвозить. Півроку вони з ним спілкувалися, каталася на машині, хоча він одружений.

Мовчать обидва, мовляв, нічого не було, просто по роботі спілкувалися, зідзвонювалися. Вона дуже дбає, щоб я йому зайвий раз не дзвонив, мовляв, не турбував своїми ревнощами. Але як їй повірити після всього цього?

І що мені робити? Ми вже багато часу разом, бачу, вона старається, хоча іноді й переборщує, але щось не бачу я іскри в її очах, зате мене пожирають думки про те, що вона спала з кимось, та й не з одним, і не раз.

Вона начебто хоче забути своє минуле, хоче сім’ю і дітей. Я вірю в те, що вона зможе змінитися, але не вірю, що нічого не було в неї ні з ким, крім того, що я вже знаю.

Як не намагався я до цього питання підійти, пояснюючи, що, мовляв, я і сам хочу з чистого аркуша все почати, готовий змінюватися і змінююся, тільки не приховуй від мене правди, але, мабуть, їй самій не вистачить сил мені зізнатися.

Страшно. А коли я про це все забуваю, то виходить, що я вкотре вірю в її казки і почуваюся обдуреним. Як її вивести на чисту воду? Чи можна якось повернути довіру? Може, варто її кинути і почати нові стосунки?

You cannot copy content of this page