Як обрати між заробітками для дітей і бажанням жити вдома

Дуже неоднозначною і досить образливою історією поділилася одна знайома. Її мама Галина вже близько 7 років працює в Італії.

Глава сімейства свого часу захопився молодою особою і пішов з сім’ї, залишивши Галину з двома дочками напризволяще. Жінка вкрай важко переживала зраду чоловіка, а проблеми не закінчувалися.

На роботі платили трохи, ростити дітей стало складніше. Галя розуміла, що дівчаток потрібно не тільки годувати, одягати і взувати. Незабаром вони закінчать школу і потрібно буде здобувати вищу освіту, допомагати з весіллями, з житлом.

Ці думки не давали жінці спокою. Але на допомогу прийшла її подруга Іванна. Іванка вже кілька років працювала в Італії на той час, ось і запропонувала подрузі спробувати.

Галина довірила виховання дівчаток батькам і поїхала на заробітки. Варто сказати, що ця затія не дуже сподобалася її старшій сестрі Марині. Жінка вважала, що Галя поступила легковажно, коли залишила своїх дочок батькам. Це ж які витрати. Мало того, що себе прогодувати якось треба, а тут ще два додаткових рота.

Галя знала, що сестра не в захваті від того, що дівчатка переїхали до батьків. Але кому ж вона могла залишити рідних маляток?

Сестра ніколи не мала до дівчаток особливої ​​любові. Більш того, жила в будинку чоловіка зі своїми дітьми. Але батьки взяли онучок як рідних малюків і пообіцяли, що очей з них не спустять.

Галина працювала не покладаючи рук. Намагалася на совість доглядати за літньою парою. Старички вже дуже до Галі прив’язалися. Це не міг не помітити син пари, що наймав Галю на роботу. Він щедро платив жінці, адже мав власну невелику стоматологічну клініку.

Галя ж майже всі гроші відправляла мамі з татом. Ті намагалися розподілити кошти розумно. Щось витрачали на дівчаток, щось відкладали їм на навчання, щось собі залишали, як і говорила Галина.

Час йшов. Дочки Галини виросли. Закінчили університети. Спочатку вийшла заміж молодшенька Маша, а потім і старша Катерина. Галя дуже хотіла допомогти дівчаткам з житлом.

Але трапилося нещастя. Захворіла і відійшла в інший світ старенька Паула, за якою стільки років доглядала Галя. Чоловік Паули не витримав втрати і невдовзі не стало і його. Галя знову опинилася перед вибором. Залишатися в Італії, а потім шукати іншу роботу? Або ж повернутися на батьківщину, погостювати у рідних, трохи оговтатися від такого лиха?

Галя таки вирішила приїхати в гості до рідних. Але тут її плани змінив один телефонний дзвінок. Дзвонила її сестра Марина. Вона прямо сказала Галі, що переїхала до рідної домівки. Життя з чоловіком у неї наперекосяк пішло і тепер вона живе з батьками. Зажадала, щоб Галина офіційно відмовилася від будинку, адже вона вже майже як 10 років не з’являлася в країні. Мабуть, і коханця якогось собі в Італії знайшла.

Почувши таке, Галя перебувала в справжньому шоці. Батьки не розповідали їй про те, що Марина по суті захопила їх будинок. Будинок, в який чимало грошей вклала і Галя. З тим розрахунком, що їй буде куди повернутися в разі чого.

Галина повідомила Марині, що не збирається відмовлятися від рідної домівки. Ситуація в сім’ї і зараз не найспокійніша. Чия ж візьме?

You cannot copy content of this page