Як переконати чоловіка, що ми нічого не винні його матері

Коли свекруха прийшла до нас зі своєю пропозицією, я була в декреті з немовлям на руках. До того ж ми виплачували іпотеку.

Ірині Петрівні 70 років. Вона на пенсії та скаржиться, що цієї пенсії ні на що не вистачає.

А 6 років тому подруга їй порадила ось що: прийти до сина та запропонувати послуги няні для нашого сина. За це ми їй платитимемо гроші. Мовляв, дитина у надійних руках, і гроші у сім’ї залишаться. Олег майже одразу погодився.

Потім я змогла повернутися на роботу, бо сина цілодобово виховувала Ірина Петрівна. Начебто й зручно, але дитина толком батьків не бачила. Зараз ми все ще виплачуємо іпотеку, час сина до школи збирати, тому відбулася розмова з Іриною Петрівною.

Я сказала, що нам більше не потрібна нянька. У зв’язку із цим платити гроші ми їй не будемо. Синові потрібні репетитори, і взагалі багато видатків піде на збори до школи. Після цієї розмови вона подзвонила Олегу і поскаржилася, що я з нею жорстоко вчинила.

А як інакше? Вона сама все затіяла. Спочатку казала, що ніхто нікому нічого не винен, а зараз скаржиться, що ми позбавили її доходу. Я вважаю, що поки Ірина Петрівна жива та здорова, їй не треба допомагати. Звісно, ​​якщо з нею щось станеться, ми її підтримаємо. Але зараз все добре.

Образливо, що чоловік мене не підтримує і все одно віддає частину грошей матері. На цьому ґрунті ми з ним посварилися. З подачі свекрухи я залишила однорічну дитину і вийшла на роботу, щоб усім було комфортно.

Вона сиділа з рідним онуком за гроші та бачила, що нам було нелегко платити їй за послуги няні, але жодного разу не відмовилася від грошей. Я не хочу ні з ким псувати стосунки, але ця ситуація вибиває мене з колії.

You cannot copy content of this page