Як попросити у свекрухи звіт за всі гроші, які їй залишали

Мої діти завжди з нетерпінням чекають літо, тому що люблять проводити його в селі у бабусі. Цей рік не став винятком, і ми з чоловіком відправили наших сина і дочку на дачу.

Взагалі, я б хотіла, щоб вони проводили більше часу з моєю мамою. Тільки ось вона ще навесні сказала, що займатися онуками не планує.

Мовляв, вони вже великі, за ними доглядати не треба. Мама ще й дорікала мені, що я постійно хочу дітей комусь сплавити. Тільки ось що мені ще залишається, якщо ми з чоловіком кожен день на роботі, а в садок дітвора вже не ходить?

Чоловік тільки нещодавно знайшов хорошу роботу, взяти відпустку не міг. Я теж все літо тяжко працювала за двох, щоб на початку вересня 2 тижні відпочити і допомогти дітям увійти в шкільний режим.

Спасибі свекрусі, яка не відмовила нам. Цього року діти вперше повністю все літо провели в селі. Тільки ось за це мати чоловіка попросила пристойну суму грошей.

«На утримання Вані і Олі. Не буду ж я їх святим духом годувати, правда? » – аргументувала свекруха свою вимогу. На двох сума вийшла трохи більше половини моєї місячної зарплати.

Але я так і не зрозуміла, навіщо потрібно було стільки грошей. Адже їжа-то вся своя, з грядок. Не думаю, що свекруха кожен день ходить в сільський магазин і купує своїм онукам якісь делікатеси.

Загалом, вибору у нас особливо не було. Я віддала свекрусі всю суму наперед. І це враховуючи той факт, що вона прекрасно знає, як ще зовсім недавно ми на всьому економили. Не розумію, чому в сім’ї можуть бути такі відносини. Але діватися нікуди.

Тепер мені просто цікаво, на що пішла така значна сума грошей. Діти ж стільки не з’їдять просто! Чоловікові теж не подобається поведінка його матері, але лаятися з нею він не хоче. Може, я чогось просто не розумію і подібне вже давно стало нормою?

Подруги жартома пропонують, щоб я попросила свекруху відзвітувати. Мовляв, що їли, пили, куди ходили. Раптом я даремно тримаю на свекруху образу і її вимога виправдала себе? Порадьте, що мені робити.

You cannot copy content of this page