Як вчинити матері, якщо син потай одружився за кордоном і не повідомив

Починалося все дуже добре. Вадим був єдиною дитиною у сім’ї. Батько залишив сім’ю рано, але вітчим любив хлопчика не менше ніж рідного. У вітчима з матір’ю не з’явилося інших дітей, тому все кохання, турбота і увага дісталися маленькому Вадиму.

На жаль, це кохання не поширилося на другу половинку хлопця. Коли Вадим уперше привів Ксюшу додому, щоб познайомити з батьками, мати одразу ж незлюбила панночку.

Так сталося, що вона вже бачила Ксенію раніше. Це сталося у магазині за кілька тижнів до офіційного знайомства. Звичайно ж, жінки ще не знали, ким будуть одна одній доводитися. На касі магазину стався неприємний інцидент, який залишив помітний осад у кожній душі.

Ось тільки найімовірніше справа була не лише у магазинному скандалі. Безрозмірне кохання матері до єдиного сина часто передбачає важке відривання того від свого серця.

Часом виникає справжні ревнощі, адже якась незрозуміла панночка просто забирає коханого синочка з родини. І неважливо, що синочку вже близько 30.

От і вийшло так, що свекруха навіть дивитися на майбутню невістку не могла. Знайомство пройшло не найприємнішим чином. З того часу Вадим намагався уникати сімейних зустрічей усіма можливими способами. Через якийсь час він з’їхався з Ксюшею і в батьківському будинку почав бувати дуже рідко.

На одному із сімейних свят мама Вадима розмовляла зі своєю сестрою. Слово за слово, розмова зайшла про онуків. Сестра спитала, коли вже буде поповнення у молодій сім’ї.

Очі мами Вадима помітно округлилися. За кілька хвилин вона дізналася, що Вадим і Ксюша вже півроку як одружені. Весілля пройшло  за кордоном, а тут вони лише розписалися.

You cannot copy content of this page