Як відмовити дочку приводити в світ дитинку для себе

Моїй доньці 32 роки, і вона до сих пір живе разом з нами. Ні-ні, ми з чоловіком не проти цього. Однак нещодавно Танюшк сказала, що нам потрібно серйозно поговорити.

«Я хочу завести дитину. Час йде, і я не молодію. Через кілька років завагітніти буде ще складніше, а я дуже хочу про когось піклуватися », – повідомила Тетяна.

Від цієї новини мені стало настільки погано, що аж в очах потемніло. Тільки уявіть собі, що нас чекає. Дитина ще не народилася, але вже ясно, що вона буде рости без батька. Кому це потрібно?

Моя дочка ніколи не горіла бажанням вступати в якісь відносини з чоловіками. Вона тиха і спокійна дівчина, працює на дому і особливо нікуди не ходить. Займається вишиванням, дивиться фільми та книжки читає.

Спілкується Таня тільки з подругою Світланою, яка зрідка приходить до нас в гості. Хлопців у дочки ніколи і не було.

Подруга її і напоумила народжувати. У самої-то вже двоє своїх малюків. Іноді Таня навіть няньчиться з ними. Якось я почула, як Свєта казала Тані:

«Слухай, а чого ти тоді чекаєш? Зараз є стільки способів завагітніти самостійно. Так, дорого, але воно ж того варте! Ще пару років почекаєш, і буде вже пізно! »

З тих пір Тетяна сама не своя. Не розумію, звідки в неї взявся цей авантюризм. Адже це не жарти! Щоб завести дитину, потрібно дозріти і щиро цього хотіти.

Чому вона не думає про майбутнє? Я прекрасно знаю, чим все це закінчиться в підсумку. Вона народить, а дитину повісить на нас з батьком. А ми вже далеко не молоді.

Я не хочу жити в постійному стресі, вставати по ночах від дитячих криків, міняти підгузки та інше. Цим повинні займатися батьки! Таня мене заспокоює, мовляв, не потрібно переживати, допомога не знадобиться. Але я ж прекрасно розумію, що це не так, адже ми живемо під одним дахом.

У мене немає ні сил, ні бажання ростити дитину. Не для цього я більшу частину життя працювала як проклята. Я хочу тихої і спокійної старості, хочу пожити для себе. Але дочка цього не розуміє.

Вона вперта, вся в батька! Він, до речі, вирішив не приймати нічию сторону в цьому конфлікті. Каже, що завжди мріяв стати дідусем …

Не знаю що мені робити. Я не можу заборонити дорослій доньці вагітніти. І вигнати її з дому теж не можу і не хочу. Тим більше що частина квартири належить їй за законом. Я навіть не уявляю, з ким можна порадитися з цього приводу. Як вчинити?

You cannot copy content of this page