Як їжа свекрухи зіпсувала нам весь сімейний відпочинок біля моря

Цього року мій чоловік вмовив мене на відпочинок біля моря в колі його родичів. Справа в тому, що зараз ми переживаємо не найкращі часи. Грошей на повноцінну відпустку у нас немає. Але і до свекрухи зі свекром я їхати не особливо хотіла. Розуміла, що все одно доведеться витратитися.

Антоніна Петрівна і Ігор Миколайович вже багато років живуть на березі моря. У них свій великий будинок, частину якого влітку вони здають в оренду.

Спеціально до нашого приїзду вони звільнили одну кімнату, щоб нам було комфортно. У нас були свій душ і туалет і навіть окремий вхід. Спочатку мене все влаштовувало, поки справа не дійшла до їжі.

Після приїзду ми сіли за стіл: свекруха приготувала багато смачних страв. Вранці Антоніна Петрівна запросила всіх до столу і подала вчорашні розігріті страви. Якщо чесно, мені дуже хотілося приготувати якийсь свіжий омлет або звичайну кашу. Але свекруха на свою кухню мене не пустила:

«А це все я куди подіну? Ми не в ресторані, будемо доїдати! »

Не подумайте, що я привереда. Просто абсолютно вся їжа пахла дуже неприємно. Настільки сильно, що апетиту в принципі не було. В обід свекруха приготувала пару нових страв. А на вечерю подала все, що залишилося з сніданку і обіду. І знову цей огидний запах!

Мені все-таки вдалося непомітно пробратися на кухню. Я відкрила холодильник і все зрозуміла. Всі полки були забиті каструлями без кришок. Звичайно, усі запахи змішуються, а їжа стає несмачною.

Я вирішила м’яко поговорити зі свекрухою. Сказала, що можна же їжу складати в контейнери. Так вона і місця менше буде займати, і запах і смак не змінить. Це ж так просто! Але у відповідь я почула, що не маю ніякого права давати непрошені поради і господарювати на чужій кухні. Хто б сумнівався…

Весь подальший тиждень історія повторювалася. Під кінець я не витримала і запропонувала чоловікові приготувати свіжий шашлик. Найцікавіше, що свекор підтримав мою пропозицію. Але свекруха влаштувала скандал:

«Який шашлик ?! У вас же немає грошей, самі говорили. Навіщо купувати свіже м’ясо, якщо у нас в холодильнику купа їжі лежить. Якщо так хочете, можу з морозилки курку дістати! »

Загалом, Антоніну Петрівну ми не послухали. Приготували з чоловіком соковите м’ясо і відмінно повечеряли всією сім’єю. Діти і свекор були в захваті. Тільки от свекруха як води в рот набрала: під час вечері не промовила ані слова.

Я розуміла, що попереду ще цілий тиждень відпочинку. Але терпіти куховарство свекрухи вже просто не могла. Тому попросила чоловіка з нею поговорити. Він запропонував їй, щоб я теж хоча б іноді готувала для всіх. Але Антоніна Петрівна була непохитна:

«З якого дива я маю пускати когось на свою кухню ?! Ви ображаєте мене тим, що ходите по кафе і купуєте свою їжу. Невже я так погано готую? »

Доводити щось цій жінці було просто марно. Тож ми з чоловіком вирішили, що нам потрібно їхати. Щоб остаточно не образити родичів, ми сказали, що чоловіка терміново викликали на роботу. На такій сумній ноті закінчився наш відпочинок біля моря. Більше я на таке ніколи не підпишуся!

You cannot copy content of this page