Як же я здивувалася, коли зустріла її вдома! Сестра чоловіка й не починала ремонтувати своє житло. У мене вдома вона поводилася по-господарськи, готувала щось, розкидала свої речі…

Бабуся чоловіка залишила йому з сестрою у спадок будинок із двома входами. Це досить просторий будинок, де можуть жити дві родини. Будинок був не в кращому стані.

Коханий вирішив, що ми зробимо там ремонт і переїдемо з орендованої квартири. Свекруха відразу відмовилася від спадщини на користь дітей, тим більше, що вона звикла жити в місті.

А наші чоловіки об’єднали сили, щоб зміцнити фундамент та полагодити дах. На це знадобилося чимало грошей. Після того як ми перестали утеплювати будинок, сестра чоловіка відмовилася вкладати кошти в цю “хатинку на курячих ніжках”.

Її чоловік тільки руками розвів. На цьому наше спільне будівництво скінчилося. Я з чоловіком збиралися жити в цьому будинку, тож продовжили робити ремонт у своїй частині будинку.

Попри те, що ми влізли по вуха в борги, ремонт вдалося завершити за чотири роки. Ми приїжджали на будівництво кожні вихідні, іноді після роботи ввечері і нарешті досягли своєї мети. Цього року ми переїхали у нове житла.

А сестра чоловіка жила у місті із родиною. Вона щоліта відпочивала за кордоном і жила приспівуючи, закинувши свою частину будинку. Вона ніколи не цікавилася тим, як у нас справи та як просувається ремонт.

А потім в неї з’явилася дитина та вона вийшла в декрет. У чотирьох стінах їй було тісно, і вона згадала про свою частину будинку, з якого будь-якої миті можна вийти на свіже повітря і погуляти в лісі.

За ці роки її частина будинку стала непридатною для життя. Коли вона з’явилася з валізами, то не чекала, що умов немає. Вона попросила пустити її до нас на тиждень. Довелося пустити. І тут я зрозуміла, що зробила велику помилку.

Дитина сестри мого чоловіка бігала по всьому будинку з криками, а я працюю віддалено. Через пару днів цього безумства я не витримала і поїхала на якийсь час до подруги. А потім затрималася на місяць, бо мамі треба було допомогти.

Про сестру чоловіка я і забула, думала, що приїду у порожній будинок та відпочину. Як же я здивувалася, коли зустріла її вдома! Сестра чоловіка й не починала ремонтувати своє житло.

У мене вдома вона поводилася по-господарськи, готувала щось, розкидала свої речі. Я відразу спитала, коли вона збирається з’їжджати. На що вона заявила, що в неї маленька дитина, і з’їжджати їй нема куди.

Тоді я запропонувала відвезти її до міста, але вона не хотіла їхати. Заявила, що це її будинок. Але я їй нагадала, що її будинок через стіну, хай там і мешкає. Тоді вона почала благати мого чоловіка, щоб той дозволив їй залишитися.

Але він теж був проти. Тоді його сестра поїхала, але зі своєю родиною та друзями почала приїжджати сюди та влаштовувати вечірки. Зараз ми будуємо паркан, щоб повністю відгородитись від сестри.

You cannot copy content of this page