Як же я здивувався, коли сестра сказала, що Лера повела мене в магазин, щоб я їй купив те, що вона обере, тому так і поводилася, нічого не купивши…

Познайомився з дівчиною і за три дні запросив її на побачення. Дуже хвилювався, боявся її розчарувати, ніж втратити, бо дуже вона мені сподобалася.

Лера погодилася, але мені здалося дивним, що для першого побачення вона обрала торговий центр, пояснивши при зустрічі, що заразом вона хоче купити собі щось з одягу, а то не вистачає часу.

Мені нічого не залишалося, як погодитися, розраховуючи швидко впоратися з її справами, а потім піти в кафе заради романтичнішої обстановки. Лера довго обирала, що купити і так ми проходили з відділу до відділу більше трьох годин.

Я все ж таки зважився сказати, що непогано було б піти в кафе перекусити і випити кави. Але так нічого і не купивши, Лера несподівано сказала, що їй уже треба їхати додому, що вона обіцяла батькам відвідати бабусю.

Це було дивно сказано, ніби це я її водив по магазину стільки часу і не виправдав її надій. Я спитав, коли ми побачимося знову, на що дівчина відповіла, що не знає, так як постійно зайнята.

Сказала, що зателефонує сама. Я провів її додому, але так більше нічого обнадійливого і не почув. Мені 32 роки, у мене є молодша сестра – їй 27 років. Я розповів їй про моє побачення.

Як же я здивувався, коли сестра сказала, що Лера повела мене в магазин, щоб я їй купив те, що вона обере, тому так і поводилася, нічого не купивши. Вона просто образилася і тепер навряд чи зателефонує.

Швидше за все, шукатиме собі нового хлопця, який зрозуміє, що від нього хочуть. Я не проти того, щоб витратити гроші на дівчину, купити їй гарний букет або зводити в кіно, але не на першому побаченні йти за покупками?

Чи не краще посидіти в затишному кафе, поговорити, впізнати одне одного краще? Адже стосунки — це романтика, а чи не вещизм. Сестра довго ще сміялася з моєї наївності, сказавши, що мені ще пощастило, що дівчина не повела мене до ювелірної крамниці і не попросила купити щось недешеве.

Але вона прорахувалася, вирішивши зробити це на першому побаченні. На думку сестри, моїй дівчині, що не відбулася, варто було почекати 4-5 побачень, не форсуючи події.

You cannot copy content of this page