Як жити із невісткою, яка каже, що я об‘їдаю сім‘ю

Того дня він мене дуже образив. Сказав, що я стареньким батькам взагалі не допомагала, а він увесь час був біля них. У серцях я наговорила, щоб залишав собі квартиру, а сама переїхала до іншого міста, спробувала розпочати нове життя.

Через чотири роки я виходила заміж. Крім брата нікого з рідних не залишилося, тож я вирішила подзвонити йому і помиритися.

До мене на весілля він приїхав із порожніми руками. Розповів, що відкрив бізнес, продав квартиру батьків. Зараз він живе у своєї забезпеченої нареченої і незабаром вони теж збираються одружитися.

На своє весілля Артем нас із чоловіком не кликав. А коли я побачила його новоспечену дружину, одразу зрозуміла, що він одружився через гроші.

За два роки я розлучилася з чоловіком, мене звільнили з роботи. Іти не було куди. Несподівано для мене прийшов брат, втішав, приніс торт для підняття настрою. Якби він не покликав мене жити в їх із дружиною будинок, я б, мабуть, зараз жила на вулиці. Але й життя у рідного брата не стало казковим.

Мені виділили кімнату, але по Ганні було видно, що вона від цієї ідеї не в захваті. А цей будинок якраз належить їй. Спершу здавалося, що все непогано. Я намагалася допомагати в господарстві, готувати. Поступово це стало моїм постійним клопотом.

Потім з’ясувалося, що кімната, в яку мене поселили, призначена для гувернантки. Я робила всю роботу по дому, а коли почало теплішати, довелося і в саду наводити порядок. Зрідка брат давав мені трохи грошей на їжу, тому що у них все було окремо в холодильнику.

А з Ганною я спільну мову так і не знайшла. Все, що я не зроблю, їй не подобалося. Нещодавно я зробила собі бутерброд зі шматочком м’яса, яке сама приготувала. Так у кухню влетіла Аня і сварилася за те, що я їм після шостої години вечора, і взагалі їй набридли мої перекуси постійні, мовляв, зовсім я знахабніла.

Мені вже скоро 40 років, а у мене ні домівки, ні роботи, ні дітей. У житті я наробила багато помилок, але зараз потрібна підтримка як ніколи. А де її взяти? Я у рідного брата прислугою працюю за копійки.

You cannot copy content of this page