Доню, погуляй, я тут тобі, здається, нового татка знайшла. Нам ще пів годинки треба

Ще при першій зустрічі Карина знала, що цей чоловік точно буде її. Як тільки він подав знак, сидячи за столиком в барі, про те, що він нею зацікавлений, дівчина вже була переконана в тому, що вони проведуть цю ніч разом.

Саме тому, без зайвих вагань вона підійшла до нього перша, знайомство зав’язалося швидко. Потім зустрічі, побачення, подарунки. Денис був багатим чоловіком, саме те, що з дитинства прививала Каринина мама дівчинці.

Вона не подбала ні про освіту дочки, ні якісь інші речі, які мала б знати дівчинка. Після 9 класів в школі вона відучилася рік на майстра манікюру, але навіть диплом свій не діставала ніколи. Не престижно.

Уже в 18 вона вискочила таки за Дениса. В 21 народила сина. В неї були всі можливості навчатися, займатися якоюсь справою, стати більш освіченою.

Та Карина замість того, вибрала звичайні посиденьки вдома. За дитиною дивилася нянька, а вона годинами могла листати журнали чи спати. Денис не раз ловив її за перепискою з іншими чоловіками, і з рештою завів собі коханку.

Карина, як тільки про це дізналася, закотила істерику. Треба сказати, Денис виявився дуже розумним чоловіком, він пояснив всю ситуацію, і сказав, що як тільки Карина почне вести нормальний спосіб життя, слідкувати за собою і дитиною, він відразу покине ту жінку.

Карина ж зайвим розумом не відрізнялася, подзвонила до мами за порадою. А та сказала, що треба зробити так, щоб Денис відчував вину.

Карина в той же вечір влаштувала скандал чоловіку і вже через годину стояла з своїми нехитрими пожитками біля маминого під’їзду.

Вона чекала підтримки, в Карини забрали все, спокій, дитину, гроші, які вона так любила. А мама спромоглася сказати тільки одне: “Доню, погуляй, я тут тобі здається нового татка знайшла, нам треба ще пів годинки”. І не кажіть, що мама поганого не порадить.

You cannot copy content of this page