Родинні історії

Якось чоловік сказав, що більше так не може. Він уже не настільки молодий, щоб спокійно витрачати сили та час на нескінченну дорогу до роботи та назад….

Я з чоловіком маємо двох дітей, але схоже нашому шлюбу кінець. Раніше ми жили у місті, але до появи другої дитини ми вирішили змінити місце проживання. Тоді продали однокімнатну квартиру й купили трикімнатну в невеликому містечку біля цього ж міста.

Це було набагато дешевше і поряд було набагато більше зручностей для дітей – школа, дитячий садок, магазини. Все знаходилося поряд, тож за дітей можна було не хвилюватися. У сусідньому будинку я знайшла роботу. Гроші не великі, але зайва копійка не завадить.

Звісно, чоловік був головним годувальником сім’ї. Він, як і раніше, працював у місті. Для того, щоб потрапити на роботу, йому доводиться вставати о рано-вранці, сідати на маршрутку до метро, а звідти до автобусної зупинки або 20 хвилин пішки. Загалом у нього йде дві години. І назад стільки ж.

Якось чоловік сказав, що більше так не може. Він уже не настільки молодий, щоб спокійно витрачати сили та час на нескінченну дорогу до роботи та назад. При цьому роботу міняти він не хоче, бо вона йому подобається та й зарплата хороша.

Єдиний вихід — оренда квартири поряд з роботою. Він хоче з понеділка по вечір п’ятниці житиме там, а на вихідні приїжджати додому. Про те, щоб продовжити їздити, як раніше, він й чути не бажає. Хоча так багато наших сусідів їздить і нічого.

Майже всі мої знайомі засуджують таку пропозицію мого чоловіка. Що ж то за сім’я така буде, де чоловіка немає вдома цілий тиждень? Спочатку він просто не приїжджатиме в будні дні, потім поступово забуде про мене.

А там і почуття згаснуть й до розлучення недалеко. А хтось деякі наші друзі  почали підозрювати мого коханого у невірності. Мовляв, окрема квартира для нього та коханки. Я дуже збентежена. З одного боку, я співчуваю чоловікові. Йому дійсно нелегко.

Звісно, ми могли б поїхати назад до міста з дітьми. Але знову жити в одиниці з дітьми при таких цінах не вихід. З іншого боку, мені ніяково, тому що коханого не буде поруч. Раптом він справді охолоне до мене Раптом зустріне когось? А раптом вже хтось є?

Вам також має сподобатись...