Якось свекруха купила багато м’яса і попросила заморозити його у нас, а потім стала дуже часто до нас приходити

Коли ми купували будинок, то розраховували, що з часом будемо допомагати свекрусі, яка живе на іншому кінці вулиці. Селище наше в декількох кілометрах від міста, це дуже зручно, тому що Данило кожен день їздить на роботу, а я сиджу з малюком вдома.

У декреті мені хотілося мати свою справу. Я вирішила, що буду вирощувати домашні овочі. Тож Даня змайстрував мені невелику тепличку. Справи не завжди йшли добре, бувало, що ми їли одну картоплю з квашеною капустою кілька місяців, тому що всі гроші йшли на будівництво будинку.

У минулому році ми вирішили придбати морозильну камеру для заготовок на зиму. З консервацією і замороженими ягодами не пропаду.

Коли свекруха дізналася, що у нас є морозильник, вона попросила про послугу. Анна Михайлівна купила м’ясо за безцінь, але в її холодильник воно не помістилося. Тож вона попросила, щоб я його заморозила у нас.

Місце вільне там було, тож я погодилася. А потім майже відразу пошкодувала про своє рішення. Сестра чоловіка теж накупила ягід і вирішила зберігати їх у мене. Свекруха до нас в гості зачастила, та й сестра Дані приїжджала і частинами забирала заморозку у нас. Іноді вони просто брали ключі і заходили за продуктами, коли нікого не було вдома.

Я довго не заглядала в морозилку, а через місяць захотіла спекти шарлотку з вишнею. Коли я відкрила морозильну камеру, у мене пропав дар мови. Свекруха з Вірою її розорили і забрали навіть те, що я заготовила для нашої сім’ї.

Так як вони приходили, коли нас не було вдома, вони думали, що я теж потроху беру продукти, і забрали майже все. Мені не хотілося ні з ким лаятися, але ситуація була неприємна. А коли я вирішила поговорити зі свекрухою, то вона мені заявила, що ні ягоди, ні гриби мені не треба було вирощувати, мовляв, вони самі в лісі і в саду виросли.

Так, тільки їх треба було зібрати, помити і заготовити. А це все робила я.

Цього року родичі знову просили, щоб я заморозила у себе їхні продукти. Тільки я вже не хочу їм допомагати. Нехай розщедряться на свою морозильну камеру і користуються нею, коли хочуть.

Але свекруха витрачати заощадження не хоче, вона любить користуватися чужими речами. І так всім було зручно, коли вони їли мої заготовки.

You cannot copy content of this page