Родинні історії

Якщо хтось із батьків зрадив: 7 речей, які трапляться з дитиною. Про це краще ніколи не дізнатися!

У наш час розлучення та неповні сім’ї – це реальність, яку безглуздо заперечувати. Причини можуть бути абсолютно різними і в деяких випадках розірвання шлюбу можна розглядати навіть з позитивного боку.

Але є одна деталь, яка руйнує не лише сім’ю, а й майбутнє дитини. Це — зрада одного з подружжя. Зрадник робить боляче не тільки своєму партнеру, а й завдає величезну травму дитині.

Теж буде зраджувати

За даними психологів, у майбутньому зраджують 55% дітей, у сім’ї яких сталася така ситуація. Так відбувається тому, що батьки є прикладом для своїх дітей. Як би ти потім не виховував і не направляв їх на істинний шлях, вони копіюватимуть помилки батьків у більшості випадків.

Травмований параноїк

Для дитини немає нічого гіршого, ніж зрада. Картина сварки через зраду може дуже сильно закоркуватися в його пам’яті та підсвідомості. Дитина росте невпевненою у собі і підозрює всіх оточуючих у невірності. Будь-які його стосунки супроводжуватимуться страхом. Є велика ймовірність, що, будучи дорослим, він буде надмірно ревнивим.

Втрата довіри

У майбутньому діти боятимуться не тільки заводити сім’ї, а й втратять довіру до будь-кого. Їм важко заводити друзів, у компанії вони завжди будуть мовчазні.

Невпевненість в собі

У людини, яка пізнала зраду, зростає невпевненість у собі. Діти уникатимуть тривалих стосунків і відмовлятимуться від зближення з іншими через страх бути покинутими. Або самі кидатимуть, щоб цього не зробили з ними.

Втрата віри у щасливе сімейне життя

Діти можуть стати дуже дратівливими та примхливими. Навіть якщо сім’я не розпадеться через зраду, вони все одно не довірятимуть батькам. Швидше за все, поняття кохання для них згасне. Навіть у майбутньому вони можуть не йти на емоційний зв’язок, а лише на тілесний.

Вибір батька

Деякі батьки починають ділити дитину, або скривджена сторона починає налаштовувати її проти зрадника. Так робити не можна. У будь-якому випадку дитині потрібні обидва батьки. Подібні війни та поділи тільки породжуватимуть у ньому невпевненість, невизначеність та ненависть до обох.

Травма на все життя

Роки будуть йти, а пам’ять про зраду когось із батьків залишається. Він шукатиме у своїх майбутніх відносинах каверзу, порівнюватиме поведінку другої половинки зі зрадником. Загалом, ситуація буде завжди напруженою.

Подумай двічі, перш ніж зрадити свою половинку, особливо якщо у вас є діти! Навіть якщо так станеться, не варто робити дитину свідком сварок та душевних травм.

Вам також має сподобатись...