Їздила за бабусиною пенсією і щоразу тихенько додавала грошей зверху з власних

Моя тітка все життя жила на орендованій квартирі. Її мама, моя улюблена бабуся, вирішила переїхати до села, щоб полегшити життя дочки. З того часу тітка Галя живе у бабусиній квартирі.

Бабуся відмовилася від банківських послуг і навіть не хотіла, щоб їй доставляли пенсію листоноші. Сама вона вже не могла їздити до міста за пенсією, тож написала довіреність на моє ім’я.

Щомісяця протягом року я відвозила гроші бабусі з усіма чеками та документами. Коли я вперше побачила розмір пенсійних виплат, то додала свої заощадження. Пізніше я вирішила ненароком додавати від себе гроші в конверт.

Бабуся не знала, скільки грошей їй нараховували, бо в папери не заглядала. Вона гадала, що їй підняли пенсію. Тим, що бабці різко підвищили пенсію, зацікавилася тітка Галя. Її дочка якраз купила машину, а бабуся вирішила, що краще її попросити привозити пенсію машиною, ніж мене ганяти автобусом.

Після цього мені зателефонувала донька тітки і повідомила про те, що на її ім’я оформили довіреність зі словами, мовляв, що не вийде більше грошей у бабусі красти. Якось улюблена тітка Галя переконала бабусю, що вона недоотримує пенсію і я в неї краду гроші.

Я досі злюся, коли думаю про це. Гаразд, тітка Галя, вона ніколи чесністю і порядністю не відрізнялася. Але як бабуся могла повірити в цю нісенітницю? Після цього інциденту я припинила відповідати на дзвінки родичів, окрім мами.

Пізніше мама розповіла, що бабуся виселила тітку Галю із квартири, і сама перебралася до міста. Все тому, що тітка Галя подивилася на платіжки та зрозуміла, які бабуся отримує гроші. Потім вона сама себе видала, відмовившись возити на своїй розкішній машині ці гроші і даремно витрачати бензин.

Ось бабуся й виселила невдячну доньку зі своєї квартири. Тільки тепер тітка Галя у своїх бідах звинувачує мене. А я до чого тут? Вона мене оббрехала і розраховувала поживитися бабусиними грошима. От і отримала, що заслуговувала.

Це карма у чистому вигляді. Так їй треба. Бабуся тепер вирішила, що краще нехай листоноша приносить гроші, ніж знову будуть непорозуміння в сім’ї. А тітку Галю бабуся викреслила із заповіту.

You cannot copy content of this page