Юна коханка чоловіка вирішила «хайпанути» і виставила в ТікТок відео з подробицями зради

Антоніна дізналася про коханку Владислава нещодавно. Минуло лише кілька місяців, але цей час для неї здавався вічністю. Адже ударом став не тільки той факт, що чоловік зрадник, але й те, що всі особисті листування та неприємні моменти останніх подій опинилися у мережі.

Яким чином? Справа в тому, що молода коханка Владислава, Каріна, зареєстрована у ТікТоку. І у скандалі, що розгорнувся навколо неї, вона побачила можливість збільшити кількість фоловерів.

Вперше Антоніна побачила ролик, який їй надіслала молодша сестра. Там на тлі зображень з листуваннями Каріна розповідала спотворену історію про те, як Владислав залицявся до неї і дав надію на весілля. Але потім виявилося, що він одружений, і тепер вона не хоче його бачити.

Насправді все було трохи інакше. Владислав не приховував свого шлюбу, і Каріну це влаштовувало. Про весілля не було й мови, та дівчина лише розважалася та насолоджувалася увагою одруженого чоловіка. А коли все стало відомо Антоніні, Владислав поспішив розлучитися з нею.

Спершу Антоніна не надала особливого значення відео і лише знизала плечима. Зараз їй було важливіше розібратися у взаєминах із чоловіком, а не дивитися відео для молоді. Але чим далі йшов час, тим більше загострювалася ситуація.

Виявилося, що Каріна зробила цілу серію роликів, де вона викладала листування не лише з Владиславом, а й з Антоніною. У своїх оповіданнях вона виставляла дружину коханця агресивною недалекою жінкою, яка не може утримати сім’ю та виливає свою злість на нещасну дівчину. А Владислав був із розряду тих боягузливих чоловіків, котрі хочуть всидіти на двох стільцях: і з коханкою бути, і в шлюбі залишитися.

Якимось чином деякі ентузіасти вийшли на профілі Антоніни та Владислава у соцмережах. Тоді на людей посипалися десятки повідомлень образливого змісту. Коли профілі закрили від сторонніх, повідомлення продовжували надходити за номером телефону.

Крім цього, на роботі Антоніни всім стало відомо про ганебний вчинок чоловіка. Але найгірше те, що після заяв Каріни навіть деякі співробітники стали дивитися на Антоніну іншими очима.

Те саме відбувалося на роботі у Владислава. Хтось над ним відверто посміювався, але в основному він викликав лише несхвалення і якоюсь мірою зневагу. Дітям також стало відомо про проблеми батьків. Благо повідомлень їм ніхто не надсилав, але й у них був ТікТок.

Для Антоніни це було справжнє пекло. Вона намагалася переконати Каріну перестати робити ці ролики, але вона могла просто записати її голос і також викласти в мережу. Антоніні було гидко просто, тому що її ім’я стало відоме якимсь чужим людям. Що подробиці зради тепер міг знати будь-хто.

А ще образливо було від того, що Каріна отримувала від цього лише вигоду. Популярності у неї побільшало, люди їй співчували і ставили «лайки». До того ж вона таким чином насолила і колишньому коханцю, і суперниці. Ідеальна комбінація, якщо так подумати.

You cannot copy content of this page