За кілька годин мені зателефонувала сусідка по дачній ділянці і запитала, чи не вигнала я свого чоловіка. Я нічого не зрозуміла і попросила її пояснити…

Я заміжня вже понад 15 років і можу сказати, що впевнена у своєму чоловікові на всі сто. Вірніше, була впевнена, поки не потрапила в дуже неприємну ситуацію. Це сталося рівно рік тому на День святого Валентина.

Рано вранці перед роботою чоловік сказав, що йому потрібно поїхати на дачу. У нас зламався кран, а потрібних інструментів удома не було. Він навіть не поснідав, бо не хотів запізнитися на роботу.

Я упакувала йому ситний сніданок і відправила в дорогу. А сама продовжила займатися хатніми справами. На той момент я була в декретній відпустці і опікувалася нашою донькою.

За кілька годин мені зателефонувала сусідка по дачній ділянці і запитала, чи не вигнала я свого чоловіка. Я нічого не зрозуміла і попросила її пояснити. Але краще б я цього не робила, їй-богу!

Вона розповіла, що мій чоловік приїхав із якоюсь дамочкою і купою сумок, ніби переїжджає. А потім вона сказала, що встигла їх сфотографувати. Звичайно, я була шокована, особливо коли побачила це фото.

І одразу ж вирішила, що мені потрібно поїхати на дачу і все з’ясувати. Якби я спіймала чоловіка на гарячому, мені стало б легше. Жити в невіданні я не хотіла вже точно. Похапцем відвезла доньку до мами, а сама поїхала на дачу.

Ви навіть не уявляєте, скільки в мені тоді було злості. Я їхала і готувала цілу промову, яку збиралася неодмінно висловити і чоловікові, і його коханці. На подвір’ї справді стояла машина чоловіка, а в будинку горіло світло.

Я впевнено постукала у двері. За секунду на порозі з’явився мій чоловік, одягнений у домашнє. Він дуже здивувався моїй появі. І тут я не витримала, випаливши як на духу все, що про нього думаю.

Реакція чоловіка мене ще більше вибісила: він почав дико сміятися. Трохи заспокоївшись, відповів, що я все не так зрозуміла. Він просто готувався до нашої річниці. Від несподіванки я навіть присіла.

Чоловік продовжив, що через дві години тебе мав забрати з дому шофер. З дитиною погодилася посидіти моя мати. На дачі на нас чекала романтична вечеря і співачка, яка рівно 15 років тому виступала на нашому весіллі.

У мене дар мови пропав. Я справді забула про те, що в нас річниця. І навіть не подумала про День святого Валентина. Я пройшла в будинок і побачила затишне містечко для нашої вечері. А в сусідній кімнаті готувалася артистка.

Як мені було соромно! Дружина підозрює чоловіка в зраді – що може бути гірше? У той момент я хотіла крізь землю провалитися, але чоловік анітрохи на мене не образився. Він обійняв мене і сказав, що як я вже приїхала, то допоможу йому з вечерею.

Раніше ми часто готували удвох, це було нашим хобі. Але з появою малятка фокус змістився: чоловік став більше працювати, а я взяла на себе всі домашні клопоти. Як же трепетно було того вечора згадати нашу молодість!

Якою б дурною не була та ситуація, я рада, що вона сталася. Вкотре я переконалася в тому, що коханий – моя найрідніша людина, якій я можу довірити абсолютно все!

You cannot copy content of this page