За що подруги критикують пенсіонерку, яка обожнює посиденьки в кафе

Це своєрідний маціон. Веселі подруги тітки живуть у місті, городництвом не займаються, бо вважають подібне захоплення марною тратою сил та часу. Ти можеш сказати, мовляв, у багатих свої чудасії, але вся річ у тому, що ці подруги цілком собі звичайні пенсіонерки. Як і тисячі інших.

Зазвичай буває так: зідзвонюються з нашою тіткою та приходять у гості. Але ж це не буває просто так. Тітка починає щось готувати, йде в магазин, купує продукти, щось смачне, прибирає, прикрашає квартиру, таке інше. Загалом нічого незвичайного, досить приємний клопіт.

Ці зустрічі у тітки нечасті, самі подруги між собою зустрічаються частіше. І ось одна з них поїхала на місяць до доньки до іншого міста, а інша взялася за нашу тітку.

Та, як завжди, давай готуватися до прийому, але подруга порадила не старатися, а краще прогулятися десь у місті.

Чому б і ні? Тітка рідко виходить за межі свого району, а тому вирішила використати шанс і трохи змінити обстановку. Домовилися зустрітися в центрі у великому моллі, щоб принагідно і в супермаркет заскочити, а тим часом випити філіжанку кави. Дістатися туди просто, автобусом без пересадок.

Тітка привела себе в порядок, все ж таки вихід у люди, та й поїхала. Час не обмежений, на пенсії ж. До другої години зустрілися.

У моллі затишно, не дуже людно. Щоправда, кав’ярні закриті через карантин. Натомість знайшлася невелика піцерія. Вирушили туди.

У ресторанчику знайшлися і кава, і десерт, і салат. Не обійшлось і без піци. Цінник тітку трішки засмутив, але лише трішки, оскільки, за її словами, вона чудово провела час! Розслаблююча атмосфера, нові враження, дружній інтер’єр піцерії і, звичайно ж, філіжанка ароматної кави. Тітка зарядилася цілий тиждень!

Додому повернулася не пізно, близько восьми. Не полінувалася підрахувати витрати на підготовку вечері вдома та на вихід у люди. Вийшла не така вже й велика різниця — зате скільки емоцій! Тітка каже, що так набагато вигідніше, бо не треба думати про те, щоб все було смачно, щоразу вигадувати щось нове.

Але найголовніше! Тітка зрозуміла, що вона ще «ого», бо раз у раз ловила на собі погляди імпозантних чоловіків. Здається, для будь-якої жінки це чудове енергетичне підживлення.

Та й вбиратися для виходу у місто набагато приємніше, ніж після гостей мити посуд. І ось тепер раз на тиждень чи дві вона здійснює вилазки з подругами. А вони із задоволенням прийняли її до своєї команди.

You cannot copy content of this page