Загалом виявилося, що він тугодум, сказав, щоб я говорила про все прямо. Тоді він купив продукти і навіть ініціативу виявив

Мій чоловік, на думку мого батька, це найкраще, що могло статися зі мною у житті.

Ми живемо з татом кожен у своєму домі. А в минулому вони розлучилися з мамою саме тому, що батько абсолютно нічим мамі не допомагав. Усі домашні обов’язки та заробіток грошей лежав на матері.

Познайомилася я зі своїм хлопцем на сайті знайомств. На перше побачення він, як належить, прийшов із квітами. Зводив мене до кафе.

Загалом, нічого не віщувало неприємностей. Але потім наші стосунки ставали все серйознішими, і мій коханий став частим гостем у моєму домі.

Ми живемо окремо, але він часто залишається з ночівлею і навіть може затриматися на кілька днів.

Він завжди приїжджає із порожніми руками. Ну там квіти, шоколадки він привозить. А я маю на увазі продукти. Я до кожного його візиту готую купу їжі, апетит у нього здоровий.

І ось він гостює у мене кілька днів, з’їдає весь запас, куплених мною продуктів і їде. А мені знову все купуй, щоб наступного разу знову все йому і згодувати.

Хтось може порахувати мене дрібною. Але мого заробітку справді вистачає впритул на їжу. Коли я одна, то можу перекусити легким салатом і не витрачати багато грошей на м’ясо і делікатеси.

Поскаржилася подрузі, так вона порадила нічого не готувати до його приїзду та подивитися на реакцію залицяльника. Я так і зробила.

Тоді мій наречений поїхав у магазин і привіз звідти продуктів впритул на одну вечерю. Я була в шоці.

Жодної турботи про мене та міркувань про те, що своїй жінці потрібно хоча б допомагати. Я намагалася йому натякати. Потім не витримала і сказала все прямо.

Загалом виявилося, що він тугодум, сказав, щоб я говорила про все прямо. Тоді він купив продукти і навіть ініціативу виявив. Але потім знову глухо. Хіба це нормально?

Я розумію, що не хочу собі таку людину в чоловіки, тому думаю про те, щоб розлучитися з ним.

Але батько каже, що я меркантильна та перебірлива. Я просто вважаю, що це навіть некрасиво ходити у гості з порожніми руками.

А якщо він вважає, що будинок коханої жінки – це не чужий будинок, то чому не думає про забезпечення цього будинку? Мене це обурює. Ось як це можна? Притому після того, що я безпосередньо висловила своє невдоволення.

Цікаво, може це я не права? Як мені бути? Що я не так роблю?

You cannot copy content of this page