Загалом, зібрала я валізу, та так і приїхала до сина з невісткою. І якщо син прийняв мене без питань, то невістка зустріла досить прохолодно…

Не встигла моя невістка зайти до квартири, як одразу ж почала голосити, мовляв, що це за запах, скільки це триватиме, і треба терміново відчинити двері на балкон. Провітрити негайно!

Найцікавіше, що вона така смілива, тільки коли мене немає вдома. Так-то в очі невістка мене любить, при мені розмовляє нормально. Вислуховує тільки мій чоловік. Уся це почалася, коли я повернулася додому.

Як була, з однією валізою. Те, що сталося, не залишило мені жодного іншого вибору. 15 років тому, коли мені було 50, я переїхала в передмістя до друга. Зважилася на нові стосунки, син дорослий, тягнути його вже не потрібно.

Вирішила пожити і для себе. Тож з’їхала до цивільного чоловіка, а синові з невісткою залишила свою трикімнатну квартиру. Нехай живуть діти! І ось, через 15 років, мій супутник життя, раптом заявив, що будинок і ділянка належить його доньці.

А ми, виявляється, там просто в гостях, а тепер дочці доведеться переїхати до нього. Тож ми маємо розійтися. Стосунки наші ніяк офіційно не підтверджені, тому він не можу нічого мені запропонувати.

Загалом, зібрала я валізу, та так і приїхала до сина з невісткою. І якщо син прийняв мене без питань, то невістка зустріла досить прохолодно. А коли з’ясувалося, що я житиму з ними постійно, то й узагалі розлютилася.

Невістка мені нічого не говорила, зате відривала голову чоловікові. Треба сказати, що в мене з сином сильний зв’язок. Ми настільки відчуваємо одне одного, що навіть розмовляти не потрібно.

Можуть просто посидіти мовчки на кухні, і настрій уже піднявся. Крім цього, я “розвантажила” невістку. І приготую, і онукові уроки допоможу зробити. Але невістці все не так.

Ось вона забігає до квартири, голосить, що треба провітрити, і тільки за п’ять хвилин розуміє, що її чоловік сидить біля валізи і вивантажує з шафи речі. Що відбувається? А мій син каже дружині, що вони переїжджають.

Поки що до друга в хату на три місяці, бо він їде у довге відряджання, а пізніше переберуться в орендовану квартиру ближче до роботи. І треба швидко збиратися, бо скоро приїдуть за речами.

Син нагадав дружині, що квартира взагалі-то належить мені, а вони там в гостях, тому їм потрібно переїжджати. Я насправді відмовляла сина від цього рішення, але він вирішив інакше.

You cannot copy content of this page