Зайшла до племінниці позичити 1000 євро і обурилася, що вона не ділиться своєю італійською кавою

Коли я вийшла заміж, то відмовилася від частини будинку на користь молодшої сестри. Тоді це рішення здавалося справедливим, тому що Інна після розлучення з чоловіком залишилася доглядати маму. Так як я недалеко живу, то завжди ходжу в гості, щоб відвідати маму, але обов’язки на себе брала сестра.

А коли її дочка вступила до університету на платне відділення, Інна вирішила податися на заробітки до Італії. Інна знала, що не зможе допомогти дочці, доки працює у дитячому садку.

Ось уже 7 років сестра пересилає подарунки та гроші своїй доньці. Я сплатила перший рік навчання племінниці, поки Інна облаштовувалась за кордоном. З першої зарплати вона віддала борг, і після цього ми не спілкувалися. А моя племінниця, Маша, в гуртожитку жити відмовилася, і Інні довелося пересилати їй гроші, щоб дочка змогла винаймати кімнату.

З того часу турбота про маму лягла на мої плечі, бо Маша перестала приїжджати до села і постійно повторювала, що їй ніколи через навчання. Тож я весь цей час доглядала маму. Інна дзвонила зрідка, щоб дізнатися, як у мами справи. Ми обговорювали з сестрою ремонт маминого будинку. Він уже старий і холодний, тож Інна пообіцяла накопичити коштів та приїхати з ними робити ремонт.

Два роки тому після закінчення університету племінниця вийшла заміж. Тоді я раділа, що мамі почне зять допомагати по господарству. Але як же я здивувалася, коли моя сестра подарувала дітям ключі від нової квартири у місті! Потім Інна повідомила, що в неї змінилися плани і що на ремонт будинку вона заробить пізніше.

Зараз Маша сидить у декреті з немовлям. А моя сестра натішитися не може появі онука. Вона надсилає величезні посилки з дитячим одягом, іграшками, кавою, іноді навіть по три посилки передає. Найдивніше, що за весь цей час сестра нічого мені не передала як гостинець. Неначе ми чужі люди.

А найбільше мене засмутив кричущий випадок минулого тижня. Мені терміново треба було позичити 1000 євро, і я знала, що того дня племінниця має отримати посилку від сестри. Я пішла позичати в неї гроші.

Маша при мені відкрила посилку, перерахувала упаковки з кавою та іншими гостинцями і навіть не подумала дати хоча б одну упаковку з італійською кавою мені. А моє прохання вона ніби не почула. Після цього мені не хочеться спілкуватися з нею. І допомагати не хочеться ні племінниці, ні сестрі.

You cannot copy content of this page