Зайшла до свекрухи в гості і помітила новий дорогий комп’ютер, відразу відчула недобре

У Вікторії Степанівни 2 синів. Старшого звати Дмитро, Йому 34 роки. А молодшого – Михайло. Йому только 21 рік и він ще поки вчиться в університеті.

Кілька місяців тому Дмитро зробив подарунок братові на день народження – новий комп’ютер. Які у подібного вчінку могут буті наслідки? Це стало відомо после приходу невістки.

Дмитро одружений з Оленою вже 3 роки. Вони живуть разом в її квартирі. Основним годувальником на даний момент є Дмитро, так як Олена перебуває в декреті. За його ж рахунок у квартирі проводився ремонт.

Також найближчі років 5-6 молода сім’я буде залежати лише від нього. Так як Олена планує вийти на роботу, тільки коли дитина піде в школу.

Михайло зараз на 3-му курсі в університеті. Так як поруч з Вікторією Степанівною, крім нього, нікого немає, Михайло активно шукав підробіток. У підсумку йому попався непоганий варіант з роботою на дому. Але для цього потрібен був хороший комп’ютер, якого, на жаль, він поки собі дозволити не міг. Та й для навчанню такий агрегат не завадив би.

І ось на 21-річчя Михайла Дмитро з’являється на порозі з коробками.

– Тримай, брат. Цього тобі має вистачити для початку кар’єри.

Чи треба говорити, як вся родина була вдячна. Вже через пару місяців Михайло почав заробляти. Нехай поки це була і невелика сума, але цього було достатньо, щоб трохи полегшити життя. До того ж перед хлопцем відкривалися справжнісінькі перспективи.

Поворотним моментом став візит Олени. Вона відразу помітила новий комп’ютер і зрозуміла, що таку покупку ані Михайло, ані Вікторія Степанівна не могли собі дозволити. Виявилося, що вона була не в курсі подарунку чоловіка. І це її дуже розлютило.

Вона відразу заявила Дмитру, що або він повертає гроші за комп’ютер, або вона подає на розлучення. Олену дуже зачепив той факт, що Дмитро не розповів їй про цю витрату.

Адже подарунок був недешевий, і виходить, що ці гроші він приховав від родини. На це Дмитро відповідав, що ці гроші він заробив надурочними і основний бюджет не постраждав.

Але Олена і чути нічого не хотіла. На її думку, раз вони живуть в її квартирі, Дмитро дуже неправильно вчинив, що приховав гроші. Дійшло до того, що Вікторія Степанівна почала відчувати себе винуватою в цьому конфлікті. Вона сказала синові, що кожен місяць вони з Михайлом будуть намагатися віддавати частину суми за комп’ютер. Але Дмитро відмовлявся.

– Не треба мені нічого повертати. Я що, не можу зробити подарунок братові на день народження? Два тижні тому я оплатив стоматолога тещі. А вона мені навіть не рідна. Так чому я не можу зробити те ж саме для рідної людини? Якщо Олена так хоче через це розлучення, нехай подає. Її право. Хто знає, може чим раніше, тим краще.

Чи варта ця ситуація розлучення? Чи потрібно було Дмитру більше докласти зусиль для залагодження конфлікту в родині? Чи права Олена, що чоловік не розповів про подарунок братові?

You cannot copy content of this page