Зайшовши помити руки, щоб ласувати варениками, я побачив за в шафці дорогі засоби догляду за волоссям і шкірою, чого раніше вона не купляла….

Я був збентежений, коли від сестри дізнався, що моя єдина дочка виходить заміж. На ранок я поїхав до колишньої дружини та матері моєї доньки. За її виглядом і радісним голосом я х порога припустив, що вона щаслива.

До того ж перед дверима до квартири було чутно, що вона пісню. Вона навіть зраділа моєму приходу та запросила за стіл. Вона якраз приготувала вареники з вишнями.

Я відмовлятися не став. При цьому передав колишній дружині конверт з грошима на весілля доньки і пообіцяв пізніше ще додати. Тут вона мені розповіла, що молоді самі все хочуть оплатити.

А от мої гроші підуть на подарунок, але колишня дружина ще не вигадала, що дарувати. Мені здалося, що вона якось помолодшала. Я переконався, що інтуїція мене не обдурила: дійсно, без мене колишня дружина щаслива…

І приховувати цього не намагається, як, утім, і не виставляє свого стану напоказ. Зайшовши помити руки, щоб ласувати варениками, я побачив за в шафці дорогі засоби догляду за волоссям і шкірою, чого раніше вона не купляла.

Донька навчалася в столиці, тому треба було частину сімейного бюджету виділяти й туди. Ситуація відчутно змінилася. І звичний інтер’єр змінився: моїх речей не було, це зрозуміло.

Але біля вішалки стояли похідний рюкзак і берці які за розміром не підійшли б ні доньці, ні колишній дружині. На сушарці висів суцільний купальник, явно не моєї доньки, та й ні до чого їй їхати вранці в басейн…

Коли сиділи за столом, задзвонив телефон. Колишня дружина, вибачившись, вийшла в коридор, звідки долинали я почув лише окремі фрази. Щось про шопінг та басейн, які вона пропонувала перенести.

Я повертався додому, згадуючи, як добре посиділи, по-сімейному, але відчував не тільки радість, а й якусь досаду. Що ж не так зі мною? Невже так засмутився через домашні вареники, яких я, мабуть, не їв уже понад рік?

Та яке там, скоро три. От як пішов до коханки, так і не їв. Вона їх не любить і не вміє готувати. Каже, що шкідливо. Справа, звісно, не в смачній і нездоровій їжі, думав я. А в чому ж?

Всупереч очікуванням, раю створити не вийшло і в шлюбі з новою дружиною. Не пекло, звісно, все терпимо, нормально. А ось колишня дружина, здається, так і промениться щастям, задоволенням від життя.

You cannot copy content of this page