Залицяльник сестри звинувачує її в шахрайстві, адже витратив на неї величезну суму

Такі історії варто переказувати як попередження. Як демонстрацію, що можуть зустрічатися і такі представники серед «потенційних кавалерів». Я не могла не поділитися нею.

Варто почати з того, що Юля, моя сестра, з тієї категорії дівчат, які знають собі ціну. Вона дуже красива і завжди стежить за собою. Одяг теж не з дешевих. Напевно, через це тому хлопцю здалося відмінною ідеєю таке утнути.

Загалом, десь півроку тому до Юлі почав залицятися один дуже настирливий чоловік. Робив він це з широкою душею, але не сказати, що особливо вишукано. Діяв швидше напором, тобто грошима.

Робив дорогі подарунки і водив в дорогущі ресторани. Все, щоб вразити таку красуню. Юля ж просто намагалася провести приємно час. Не те щоб цей чоловік їй особливо подобався, але і дискомфорту не відчувала.

І ось пару тижнів назад їй стали приходити повідомлення на тему повернення грошей. Також Юлі почали дзвонити якісь люди і вимагати повернути їх сім’ї гроші, інакше на неї напишуть заяву за звинуваченням у шахрайстві.

Юля взагалі нічого не розуміла, так як вона ні в кого нічого не забирала. Залицяльник теж подзвонив і попросив повернути хоча б частину того, що він витратив на неї. Про «шахрайство» він також згадав.

Як зараз з’ясувалося, цей залицяльник вже через 4 місяці витратив усі свої гроші. Потім почав позичати у друзів, понабирав кредитів, мікропозик та іншого. У загальній сумі він витратив близько 100 тисяч. А коли вже почали з’являтися колектори з нагадуванням про борги, батьки цього залицяльника вирішили, що всьому виною Юля. І платити за все повинна вона, так як витрачався їх синок саме на неї.

Нерідко він пересилав їй гроші на карту, тому це може нібито вважатися доказом її шахрайства. У свою чергу, у Юлі є листування з залицяльником, де він пише, що вона йому нічого не винна. Ось так і вір словам чоловіків.

Поки що справа далі погроз не дійшла. Але абсурдність ситуації просто зашкалює. Людина по своїй волі витрачає свої гроші, а тепер ховається за спиною батьків (з якими досі живе, до речі) і перекладає провину на дівчину.

Юля нічого від нього не вимагала. Всі його подарунки і красиві жести були його ж ініціативою і його бажанням покрасуватися перед дівчиною. А зараз вона повинна це повернути! З чого б, якщо він сам винен?

You cannot copy content of this page