Залишила двох діток на тата, щоб більше не розповідав, що піклуватися про маляток, то легка справа

Юра виявився зовсім не тим, ким здавався, тому Христина дуже швидко оформила розлучення. З двома дітьми, вона, перебуваючи в декреті, повернулася жити в свою квартиру, яку до цього здавала.

Що вона не проживе сама чи що? Має соціальні виплати, малозабезпечену оформила, дітки малі ще, їй в декреті ще 2 роки сидіти, та ще отримує непогану оплату на підробітку.

Одним словом, може в чомусь собі доведеться трішки відмовити, але жити так можна спокійно. Але ж ні, Юрій не зупинився на тому, що було. Вирішив, що отримувати виплати від держави і виховувати дітей дуже легко, тому, звісно, почав говорити щось про те, що він би теж так зміг.

Христина була дівчинкою розумною, переговоривши з батьками вони дійшли до висновку, що дітей треба віддати батькові. Сумарно в місяць від держави має 6 тисяч гривень.

От нехай тепер Юра, який, доречі, звільнився з роботи, і живе в мами поки, та иноді на дачі, хай спробує. Дітей зібрала, відправила, на проживання дала рівно тих 6, як має бути.

Хоча мала б і менше дати, бо в ту суму і на неї соціальне забезпечення враховане, та нічого, хай вже так. Поплакала кілька днів, за маляток переживала, малі вони ще, як вони там без неї.

Але вирішила цей місяць присвятити тому, що пішла на роботу. Якраз відкрили новий супермаркет, і там треба було когось, хто зміг би викладати товари. Христина з задоволенням за це взялась. Вдень ще й встигала на курси бігати, щоб манікюр навчитися робити. Вже через тиждень дітей привезла свекруха, з заявами, що Христина зозуля.

– Я не зрозуміла, – крізь зачинені на ціпок двері сказала Христина, – ваш син хотів довести, що тих грошей вистачить на всіх, що я марнотратка. Не хочу нічого чути, діти вам що, кошенята, хочу беру, хочу віддаю.

Взяли – радійте. Христина з усієї сили зачинила двері і заридала, від образи і розчарування. Як вона могла 7 років з таким прожити, і як там її дітки, адже вона всього кілька разів з ними говорила, і кілька разів бачила.

Не голодні – головне. Вистачило сімейки ще на кілька днів, знову прибігли, на цей раз з дітьми. І коли Христина не відчинила двері, вона лишили дітей під дверима. 6 років і рочок. Малюк тільки ходити навчився, а його серед зими під дверима в під’їзді. Звісно ж, вона відразу як свекруня пішла, забрала.

А потім була формальна тяганина. Христина подзвонила чоловіку в присутності наряду, який одразу ж викликала, і спитала де діти. Він сказав, як де, під дверима лишив, ти ж не відкривала.

Висновок співробітників органів – залишив дітей в незрозумілому місці без нагляду. Більше діти не бачили татка і ненормальну бабцю, і навіть не згадували про них, а Христина ще й на аліменти подала.

Та щоб не платити багато, чоловік колишній вирішив на карту скидати якісь там 2 тисячі на 2 дітей в місяць. Нехай так, вона його потім ще й як неплатника оформить, ухилявся ж?

You cannot copy content of this page