Замість того, щоб відкласти гроші, дружина їх витрачає на дорогі покупки

За 5 років спільного життя моя жінка так і не навчилася економити. Ми не маємо потреби ні в чому, але хотілось би мати щось і на чорний день, відкласти наприклад. На цьому фоні у нас сталася сварка.

Я отримав на роботі дуже гарну премію, жінка також підписала контракт, дещо було відкладено на карті, і я вирішив покласти ці гроші на депозит. У нас донька, їй 4 роки, тому було б добре відкрити карту на її ім’я, та продумати наперед майбутнє доньки. Поручив зайнятися цим своїй жінці, а натомість вона зробила по своєму.

В той же день ввечері я прийшов додому і застав своїх дівчат в якомусь піднесеному настрої. Донька не змогла дочекатися вечері і випалила, що вони з мамою сьогодні ходили до дядька з тіткою і дивилися на будинок.

Дружина розкололася і призналася, що на ті гроші купила невеликий будинок на околиці міста, оформила документи на доньку, а поки являється його власником вона. Отакий сюрприз. Я не відразу зрозумів в чому справа.

Коли вже прийшов до тями, то мені почало прояснятися. Тобто ті гроші, які мали відкласти, вона витратила на якийсь будинок. В нашому місті нерухомість не дорога, але навіщо дитині в 4 роки окремий будинок.

Жінка пояснила свою точку зору тим, що в банку тепер ненадійно, відсотки малі, а там де гарні, вони не дають гарантію, що гроші вціліють, от вона і вирішила вкластися в нерухомість.

Мовляв, вона щороку дорожчає, потім можна буде продати будинок за більші гроші, а на цей час здавати, отримюючи так само дохід.

А я от що думаю, якщо раптом розлучення, то будинок їй лишається, а хто мені мою долю виплатить? Не знаю, що і робити. Мені завжди казали що в мене м’який характер і я дуже наївний, а тепер мене обвела навколо пальця власна дружина.

Як тепер повернути кошти, якщо будинок вже оформлений на дитину? Чи може варто почати просто відкладати знов, вже не говорячи нічого жінці?

You cannot copy content of this page