Замкнене коло, виходу з якого для чоловіка, який створив стосунки з розлученою жінкою з дитиною, просто не існує

Застовпивши собі солодкого мужика і наробивши йому дітей, дівка відразу розлучається, щоб відсудити все — від довічних аліментів до акцій бізнесу та будь-яку нерухомість. Але після довгоочікуваного розлучення багатьох дівчат чекає феєричне розчарування, порівнянне за своєю силою з претензійним подивом.

Після розлучення жінка з багажем стає нікому не потрібна, тим більше колишньому чоловікові. Навіщо нормальному чоловікові чиясь колишня? Навіщо чоловікові дама з багажем?

На жаль, у нашому сучасному світі, що поринув у безкультур’я і економічному плутанину, де остаточно і безповоротно втрачено інститут шлюбу і сім’ї, де шлюб лише частина розлучення і народження дитини – розмінна монета, трапляється частенько таке дивне явище, як одруження на жінці з дитиною.

Ось тут і виникає безліч непомітних нюансів, які психологи всього світу не знають навіть як охарактеризувати, крім одного слова — жах.

Потрібно це визнати, що, вступаючи в подібні відносини, чоловік не створює своєї сім’ї, а лише приєднується на пташиних, жахливих для чоловічого психологічного сприйняття прав до вже існуючої неповної сім’ї.

Сім’ї жінки з дитиною і колишнім чоловіком, який має хоч якесь, але все-таки спілкування зі своїми дітьми, нехай навіть і за законом, що вже не проживають єдиним щасливим соціумом, здатним при сприятливому розкладі виростити психічно повноцінних членів суспільства.

Зрозуміло, діти у шлюбі розлучених батьків автоматично стають неповноцінними, і, на жаль, травми такого шлюбу позначаються в подальшому житті дитини негативним чином, як печать неповноцінної сім’ї на все життя.

Чужа дитина – це міна уповільненої дії, яка рано чи пізно, але все-таки вибухне, і тоді стане погано, причому всім і одразу.

Причина всього цього — педагогічний глухий кут, який полягає в тому, що застосовувати передовий метод виховання дітей у сім’ї просто нереально, коли дитина відчуває і знає, що близька людина її матері — не її рідний батько.

Нескладно уявити, які психологічні травми зазнає дитина в такому союзі, коли його улюблена єдина мама живе зі стороннім чоловіком, якого він повинен любити і поважати при справжньому коханому і рідному батькові, який є у дитини, не проживаючи з незрозумілих для дитини причин разом з ними.

У свою чергу, рідний батько, як би погано не звучав цей вислів, біологічний батько, буде явно проти подібної розправи над своєю рідною дитиною з боку чергового хахаля колишньої дружини, яка привела до будинку стороннього та чужого для дитини чоловіка.

Або такий розклад, коли чоловік, який створив стосунки з розлученою жінкою з дитиною, тактично відсторонюватиметься від виховних функцій по відношенню до нерідної для себе дитини.

Виходить катастрофічно замкнене коло, виходу з якого для чоловіка, який створив стосунки з розлученою жінкою з дитиною, просто не існує…

You cannot copy content of this page