Запропонувала сестрі скластись порівну і купити матері новий холодильник. Спочатку сестра відмовилась, а потім здивувала ще більше

Батьки Єлизавети вже давно не мешкають у місті. Наближався мамин день народження, і Єлизаветі дуже хотілося зробити корисний подарунок. Першою думкою був холодильник. Батьківському вже не менше 15-ти років, і він дуже маленький у порівнянні із сучасними моделями. Тому весь наступний вечір вона присвятила перегляду товарів в інтернет-магазинах техніки. На щастя, слушний варіант знайшовся того ж дня.

Тоді Єлизавета набрала номер своєї молодшої сестри Анастасії і розповіла про план. На жаль, Єлизавета не могла собі зараз дозволити придбання холодильника. Тому вона подумала, що непогано було б зробити спільний подарунок від дочок. Складуться порівну – батьки отримають новий холодильник, і всі будуть задоволені.

Анастасія вислухала пропозицію та обіцяла подумати. Наступного дня вона зателефонувала та повідомила, що такий подарунок не потягне та зробить свій власний.

Тоді Єлизавета знизала плечима. Але навіть відмова сестри не змінила її намірів. Вона дуже хотіла порадувати маму саме цим подарунком. Тож наважилася взяти кредит. А що, багато хто так робить!

Яким же був подив Єлизавети, коли на свято з нагоди іменин матері Анастасія з’явилася з одним букетом квітів. Про окремий подарунок не було й мови, а сестра сиділа за святковим столом з таким виглядом, наче все гаразд.

Єлизавета мимоволі відчувала сором за сестру. Правду кажучи, поведінка молодшої сестри вже давно бентежила її. У них обох є сім’ї. Але Єлизавета ніколи не нав’язувалась матері зі своїми дітьми. Більше того, намагалася не обтяжувати фінансовими проблемами.

На відміну від Анастасії. Та часто приїжджає до матері і скаржиться на чоловіка, що той не хоче давати грошей (оскільки сама вона не працює, всі фінанси в руках чоловіка).

Навіть цього літа вона приїхала з дітьми до матері на місяць і жодною гривнею їй не допомогла. Сказала, що чоловік грошей із собою не дав. Тому магазинами за дитячими речами Анастасія ходила на мамину пенсію. Зрозуміло, за їжу та все інше також відповідала мати.

Зважаючи на всі попередні події, Єлизавета розраховувала, що Анастасія хоч якось висловить свою подяку та зробить подарунок мамі. Але ні, вона прийшла як ні в чому не бувало і насолоджується маминими стравами.

Де справедливість? І як Анастасії не соромно за свою поведінку?

 

You cannot copy content of this page