Зараз у мене образа на бабусю, але я ніколи б їй про це не говорила і не скажу…..

Мої батьки розлучилися, коли мені було два роки. Мама мене залишила бабусі. Я до 12 років жила з нею. Мама приїжджала рідко, а коли приїжджала, то чомусь мене цуралася, а я соромилася називати її мамою, але дуже хотіла бачити її частіше.

А вона приїжджала дня на 2-3, інколи ж на пару годин, рази два на рік. Їхала ж вона з шумом та скандалом, обов’язково посварившись з бабусею. Пояснювала тим, що живе далеко.

Тато хоч теж приїжджав рідко, але він мене кілька разів забирав у гості. Його я теж соромилася, але відчувала, що він мене любить, він довго сидів зі мною розмовляв про все, розпитував про моє життя і завжди на обличчі була добра посмішка.

Я була забитою і поступливою дитиною вдома, тому що моя бабуся дуже владна і строга. При цьому супроводжувалося словами, що я схожа на матір і буду такою самою безшабашною, або схожа на батька тюремника.

Навчалася я на одні п’ятірки і була активною в школі, іноді доводилося затримуватися після уроків. Бабусі це не подобалося, особливо, коли я переступила 10 років, вона вимагала беззаперечного підпорядкування.

Я намагалася робити всі домашні справи, прала, мила підлогу, носила воду додому, але що старша я ставала, то більше я дратувала бабусю. Зараз мені 40 років я часто згадую той день, коли єдиним моїм бажанням було піти на річку і не повернутися більше.

Я постійно себе звинувачувала, що була для бабусі тягарем. Зараз у мене образа на бабусю, але я ніколи б їй про це не говорила і не скажу, хоча вона досі жива. Я їжджу до неї в гості завжди привітна та доброзичлива до неї.

Потрібно сказати, що доля моєї бабусі теж була дуже жорстокою, але забути сили немає. Час від часу мене душать сльози, як вчора, добре, що чоловік у відрядженні, тому я дочекалася, коли дочка засне.

Їй, до речі, 11 років. Дивлюся на неї і не можу зрозуміти, як можна було так не любити 11-річну дитину. Як можна було так мене ненавидіти? Я тільки зараз зрозуміла, наскільки моя бабуся була жорстокою, а батькам взагалі не була потрібна

You cannot copy content of this page