Завжди недолюблювала невістку-нечупару, але коли син вирішив з нею розлучитися, осадила цього грамотія

Ольга Степанівна вирішила відвідати сина з невісткою, коли поїхала до міста на ринок. Вона рідко приїжджала, адже шлях був зовсім неблизький. Катюша зустріла її радісно, ​​обійняла на порозі та запросила на кухню. У квартирі подружжя було трохи сумбурно, втім, як завжди. Катенька не вирізнялася акуратністю.

Ольга Степанівна не розуміла, як її син-акуратист примудрився вибрати таку неохайну дружину. На кухні гора немитого посуду, у кімнаті бардак, у комору взагалі краще не заглядати. Про це міркувала жінка, поки Катя мила чашки для чаю. Сергія вдома не було, мабуть, ще не встиг повернутися з роботи.

Катя розповідала про щось, поки готувала чай і шукала печиво в тумбочці. Ольга вслухалася і зрозуміла, що невістка розповідає про минулі вихідні. Катя з Сергійком їздили в гори та чудово провели час. А кілька тижнів тому вони разом сходили на малювання. Невістка вигукнула, що у чоловіка вийшли чудові малюнки, і побігла за ними до кімнати.

Дорогою вона щебетала про те, як Сергій радів малюванню та поїздці в гори. Додала, що чоловік дуже втомлюється на роботі і частенько приходить додому роздратований і не в настрої.

— Ви ж знаєте, як у нього буває, — з посмішкою закінчила Катя, повернувшись до кімнати.

— Так, у Сергія дуже непростий характер.

Ольга Степанівна раптово згадала, як мучилася із сином у дитинстві. Вона намагалася виховувати його за всіма правилами, приділяла багато уваги, але не балувала. І все ж таки Сергій виріс непростою людиною, у якої настрій міг впасти до рівня плінтуса дуже швидко. У молодості їй хотілося плакати, настільки складні бували моменти у вихованні.

Однак вона щиро любила сина, хоч і не схвалювала його шлюбу з Катею. Справа в тому, що Ольга познайомилася з Катериною набагато раніше за Сергія. Дівчина жила у гуртожитку, яким керувала жінка. Ольга одразу помітила неохайну студентку. Хоча Катерина начебто й не спеціально такою була. Бувало, скажеш їй прибратися, так вона одразу все по місцях розпихає, пил змете… А потім знову за старе. Така вже людина.

Проте полюбив її чистоплюй Сергій саме Катюшу. І одружився з дівчиною, хоч мама і була проти. Ольга Степанівна навіть на весілля не прийшла, пригадується. І лише через три роки почала вона заглядати до сина додому, щоразу дивуючись жахливому безладу, який панував у квартирі молоді. Ось тільки вона нічого не говорила, не любила встрявати у чуже життя.

Ольга побалакала ще трохи з невісткою і збиралася додому, не дочекавшись сина. Катя схаменулась, що гостя йде з порожніми руками, і віддала тій баночку з варенням, яке їй батьки передали. Свекруха відмовлялася, але потім взяла банку. Сівши в автобус, вона задумливо крутила в руках подарунок і розмірковувала про своє…

Під Новий рік раптово приїхав Сергій. У дверях Ольга помітила, що біля ніг сина стоїть велика валіза. Виявилося, що подружжя посварилося. Це здивувало матір, адже наскільки вона знала, пара практично ніколи не скандалила. Однак цього разу Сергій настільки розлютився на дружину, що вирішив подати на розлучення.

Нещодавно він змінив місце роботи. Нова посада була дуже серйозною, потрібно було часто зустрічатися із закордонними клієнтами, а тому дрес-код був обов’язковим. Ось тільки Катя вже вкотре забувала почистити його костюм!

Мама уважно слухала обурення сина та згадувала його батька, з яким давно розійшлася. Причиною розлучення став безмірний егоїзм чоловіка. Після вагітності Ользі довелося самій робити ремонт, поки чоловік збирався з друзями після роботи. Той хотів затишку, але допомагати не бажав.

Ось і зараз вона в сині бачила відлуння егоїзму його батька. Зібравшись із духом, Ольга відповіла Сергію:

Послухай мене, Сергію. Катя терпить твій характер, нехай вона і не найакуратніша жінка. Можливо, ти знайдеш когось більш господарського. Ось тільки не факт, що вона зможе витримати твої перепади настрою. Коли ти вирішив одружитися, то чудово знав, що вибрав не найохайнішу наречену. Але тебе це не зупинило. А щодо костюма твого, ну так сам його випери і випрасуй! Твоя дружина працює так само, як і ти, чому вона має цим займатися?

Сергій був приголомшений відповіддю мами. Він сподівався, що вона всіляко підтримає його рішення про розлучення. Побурчавши, він ліг спати. На ранок син підійшов до матері і вибачився. Мама виявилася цілком правою. Утихомирений, він поїхав додому, до дружини.

You cannot copy content of this page