Завжди вставала о 5 ранку, щоб в 7 чоловік поснідав свіжоприготовленою їжею, але мені набридло

До весілля ми зустрічалися рік. Все було як в казці. Ми багато гуляли, ходили в кафе, Вітя завжди був у доброму гуморі, обсипав мене компліментами. А через рік він зробив мені пропозицію, і я, звичайно, погодилася.

Виходячи заміж за багатого чоловіка, який старший за мене на 5 років, я знала, що він про мене подбає. Але я і подумати не могла, що мені доведеться вставати щоранку о 5 ранку, щоб приготувати чоловікові сніданок.

Віктор любить, коли вдома ідеальний порядок, якщо щось не прибрано, він робить мені зауваження. Ми живемо в двоповерховому будинку, і мені одній доводиться його прибирати.

Вітя не хоче, щоб у нас прибирали чужі люди, хоча цілком може собі дозволити клінінг щотижня. Він вважає, що будинком повинна займатися я. До того ж щоранку він звик їсти свіжоприготовлену їжу, снідає він о 7 ранку, а мені доводиться вставати о 5-тій, щоб все приготувати.

У нас з Віктором хороші відносини, він завжди робить мені компліменти, хвалить моє куховарство. Тільки я теж ходжу на роботу і приходжу додому о 19:00. Я ледве встигаю взятися за приготування страв до приходу чоловіка.

Гроші я сама заробляю, але чоловік набагато заможніший від мене. Він подарував мені автомобіль на день народження, постійно дарує прикраси і не шкодує коштів на салони краси.

А я не встигаю відпочити. Іноді у мене складається відчуття, що я працюю цілодобово. Нещодавно я вирішила поговорити з чоловіком про це. Сказала йому, що мені важко і працювати, і тримати в чистоті великий будинок.

Але на прохання найняти людину кілька разів на місяць Вітя різко мені відповів, що якщо я не справляюся зі своїми обов’язками, то він запросто знайде ту, яка впорається.

Мені прикро, що чоловік вважає мене прислугою. Я ще молода, не хочу бути хатньою робітницею. Колись Вітя пропонував мені кинути роботу і зайнятися будинком, тоді, як і зараз, я не готова жити за чужим графіком.

Тепер я всерйоз думаю про те, щоб подати на розлучення. Але мені дуже страшно, я ніколи не жила одна і не знаю, чи впораюся.

You cannot copy content of this page