Заздрість з’їдає, коли думаю про весільні подарунки для молодшої сестри

Подарунок нареченій на весілля сказав все без слів про любов вітчима до дочки. Я ніколи не відчувала, що батько ставиться до мене і до моєї сестри по-різному. А тепер я розумію, що значать кровні узи. Все-таки він мені не рідний батько, але такої поведінки на старості років я від нього не чекала.

Мій біологічний батько покинув маму, коли я була ще немовлям. До 10 років я називала вітчима татом, не знаючи, що він мені не рідний. А коли я дізналася правду, то анітрохи не засмутилася. На той час я вже була тямущою дівчинкою і не стала називати вітчима інакше. Було б дивно, та й образило б його.

Я насправді відчувала його увагу і турботу. А коли народилася моя сестра – спільна дочка вітчима і мами – ставлення до нас обох не змінилося. Ми отримували однакові подарунки і були залюблені і мамою, і татом.

Я вийшла заміж після закінчення інституту, мама на весілля подарувала мені однокімнатну квартиру. Її вона купила на гроші з продажу бабусиної хати за містом. На той час це був розкішний подарунок, та й зараз ніхто б не відмовився від такого презенту. Житло завжди затребуване, і велике щастя жити в своїй квартирі, коли створюєш власну сім’ю.

Мама з молодшою ​​сестрою і вітчимом все ще жили в старій квартирі. Пізніше вони на спільні накопичення купили трикімнатну квартиру в новобудові, а стару почали здавати, щоб був пасивний дохід.

Моєї мами не стало пару років тому. Я до сих пір дуже важко переживаю втрату найближчої людини. Тільки після цього я стала помічати, як вітчим віддалився. Я всім своїм єством відчуваю, що не рідна йому. Цього року хлопець зробив сестрі пропозицію. Вони відразу одружилися. Звичайно, вітчим подарував їй житло.

Він продав квартиру, яку вони здавали з мамою, і купив нову двокімнатну в новобудові для молодої сім’ї. Я була впевнена, що це і є його подарунок на весілля. Виявилося, що дядько Вова ще розщедрився на новенький автомобіль для молодят. Він підніс нареченій ключі. Звичайно, сестра верещала від захвату.

А я сиділа і думала про несправедливість. Все-таки від нашої старої квартири, в якій ми всі разом жили, я повинна була отримати хоча б частину. Це будинок, в якому я виросла, місце, де моя мама була щаслива і здорова. Але вітчим прямо сказав мені, що своє я отримала, коли виходила заміж.

Не дуже чесно виходить. Мені однушку, а сестрі двокімнатну квартиру в новобудові і новий позашляховик. Я дуже рада за сестру, але в той же час абсолютно не розумію поведінку вітчима. І я абсолютно не згодна з розподілом майна. Він не мав права так чинити.

 

You cannot copy content of this page