Життя молодят не складається через невиплачений кредит

Катерина і Олег одружилися всього кілька місяців тому. Все було як прийнято: ЗАГС, зйомка, ресторан. Загалом, гості були задоволені.

Медового місяця у молодих не було, тому вони відразу в квартирі Олега стали жити. Катерина не хотіла зайвий раз витрачати гроші.

Задовго до весілля молода дружина взяла машину в кредит. Після у неї були неприємності на роботі, які переросли в звільнення. Тому у Катерини не було можливості оплачувати внески вчасно. Відповідно, зараз їй потрібно платити більшу суму.

Все це було лише на старті сімейного життя новоспеченого подружжя, поки одного разу ввечері Олег не поцікавився станом кредиту. Катерина змалювала ситуацію і пояснила свої фінансові зобов’язання. Тоді Олег сказав:

– Давай домовимося відразу: сімейний бюджет будемо ділити порівну, а кредит ти будеш платити з залишків своєї зарплати. Адже автівка твоя.

Катерина погодилася, хоча постановка питання не вселяла їй оптимізму.

На наступний вечір Олег знову згадав її кредит.

– Знаєш, було б непогано, якби ти почала економити. Відкрила б банківський рахунок, куди будеш відкладати частину зарплати. Тому що якщо ти раптом підеш в декрет, то платити доведеться мені. А це неправильно. Машина твоя. Квартира моя, а ти в неї і копійки не вклала.

Після вечері Катерина зібрала речі і поїхала до матері. Вона не хотіла жити з людиною, яка відноситься до неї таким чином.

Вранці наступного дня Олег зателефонував Катерині. Він сказав, що з самого початку мав рацію у всьому. А потім додав, що радий такому результату.

Радий, що вона пішла зараз, а не через 5 років. Адже тоді йому довелося б 5 років оплачувати чужі борги. А так кожен залишився при своєму: вона – з машиною, він – з квартирою.

Чи правий Олег так чітко розділяючи фінанси між подружжям? Або Катерина сприйняла пропозиції Олега надто близько до серця?

You cannot copy content of this page