Живуть разом, але шлюб розірвали

От сьогодні їхала в громадському транспорті і почула одну з своїх улюблених історій. Ви ж знаєте, як бабці люблять перемивати одна одній кістки, а окрім цього ще й родичів зачепити, подруг.

Так от, словом, цього разу я сиділа неподалік таких бабусь і була, як то кажуть в центрі подій. А сталося от що.

В однієї з цих цітніх жінок є син, який одружився на дівчині, вони народили, як я зрозуміла дитинку, і тепер вона хоче розлучитися з ним.

А все через виплати дитячих грошей. Мати одинока отримує щось в районі 2000 грн щомісяця. Я згодна, що десь, можливо, це вихід для молодої сім’ї не влізти в кредити і втримати себе на плаву.

Але ж справа не в цьому. Коли соціальні служби прийшли перевіряти як живе сім’я, чи дійсно вона одинока мати, то виявилося от що.

З самого порогу бабця розказала і показала їм все що треба і не треба, дійшло до того, що навіть відкрила шафу з носками свого сина, щоб показати, як вони бідно живуть, і що на нього гроші не трятяться.

От поясніть мені, нерозумній, що в людини в голові. Ви скажете, що вона не знала? Знала, адже по розмові я зрозуміла, що живуть вони разом всі, в 3 кімнатній квартирі, в дитини окрема кімната, тому можна було далі просто не пускати, або хоча б шафи не вивалювати.

Поїздка моя була довгою, тому я почула ще й те, що ця бабця проти була розлучення з самого початку, бо не хоче, щоб внучка була без батька.

Я не відношуся до тих людей, які хочуть обманути державу, але я знаю сотні сімей, які роблять так само. Це всього лишень формальність, а от проблем тепер з соціальними службами не оберешся.

You cannot copy content of this page