Зі мною перестав спілкуватися весь колектив. Були глузування з боку колективу і причіпки на порожньому місці…

Закінчивши з відзнакою медичний коледж, я влаштувалася на роботу у великий медичний центр, на посаду медсестри палати інтенсивної терапії. Спочатку було важко, але вже через кілька місяців мене одну залишали працювати на 8 осіб у палаті.

Працювала там одна співробітниця дуже довгий час і дуже вже вона конфліктувала з усіма, починаючи від лікарів і закінчуючи санітарками. Мене спочатку поставили працювати з нею, оскільки вона довгий час там працювала і відповідно вважалася класним фахівцем.

Ну і ця дама, знаючи, що я новенька і нічого про всіх не знаю, стала втягувати мене в конфлікти з усіма поступово, я навіть не підозрювала про це. Закінчилося все сумно. Зі мною перестав спілкуватися весь колектив.

Були глузування з боку колективу і причіпки на порожньому місці. Хоча роботу свою я виконувала якісно, тому що поганого фахівця не залишать чергувати добу в палаті інтенсивної терапії одного.

У підсумку, якось після зміни, мене викликає начальник і просить звільнитися за власним бажанням, або каже, ми тобі статтю придумаємо. І почав натякати, що причепитися можна навіть до ідеального працівника.

Що найдивовижніше, цей самий начальник спочатку вже дуже добре до мене ставився, точніше, добре ставився до мене доти, доки мене з тією співробітницею не стали ставити разом.

Я, подумавши, написала заяву про звільнення. Далі почалися пошуки нової роботи, і щоразу мені відмовляли в посаді, мотивуючи тим, що на попередній роботі їм говорили, що як працівник я хороший, але конфліктний.

Минуло трохи часу, і я дізналася, що тоді сталося в тому відділенні. Виявляється тій співробітниці, з якою спочатку я працювала, потрібна була додаткова ставка.

Ось вона і розпускала плітки про мене, знаючи, що я ніколи не працювала до цього в медицині і що я не знала, яка насправді там конкуренція. Тобто вона знайшла найслабшу ланку, бо постояти в той момент за себе я не могла.

You cannot copy content of this page